Wpis z mikrobloga

@tlucz: ja pamiętam jak w ING na Smartsaver przyszło mi 0,02gr odsetek i od tego 0,01 podatku odjęto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zabrali mi połowę oszczędności!
  • Odpowiedz
@tlucz: jak nic oplaca sie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na przyszly rok bedzie dziecko mialo 4,48 co jest o 4,48 więcej gdyż wątpie aby 5 zl ostało się przez rok ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Cheater: Dziecko do lat 13 - bo dla takich oferowany jest ten produkt, raczej nie będzie wiedziało, że to niemożliwe, bo podatek pobierany jest od zysku (tak przy okazji to niezłe sk...stwo pobierać taki podatek). Obrazek był wklejony z serwisu bankowego na domyślnych wartościach po wejściu do demo systemu i kliknięciu na przycisk "Sprawdź ile zarobisz na oszczędzaniu".

Teraz widzę, że już poprawili: z 5zł po roku mamy nadal całą
  • Odpowiedz
Jakiś debil robił ten obrazek? (...) 40 kolejnych debili plusuje:/ GJ mirko


@Cheater: Odezwał się bystrzak i nie-debil, który zupełnie nie zrozumiał opisu i kontekstu obrazka (a właściwie: screena ze strony PKO), ani tego, że to z banku ciśniemy bekę i ma jeszcze czelność obrażać innych. Zaprocentowałem xD
  • Odpowiedz
Co? Skoro podatkujemy zyski to wszystkie. Sk...stwem to był brak tego podatku - wobec zarabiających inaczej niż na kapitale. Czemu miały istnieć święte krowy?


@Cheater:
To nie zarabianie a oszczędzanie. Karać ludzi podatkiem za to że są zapobiegliwi i oszczędni? Już te pieniądze im opodatkowali wcześniej, jak je zarobili, socjalisto j...ny.
  • Odpowiedz
@Cheater: jakich #!$%@? debili? Myślisz że każdy zna się tutaj na bankowości?
Myśl czasem chłopie jak nazywasz innych ludzi, bo w tym momencie z twoją ignorancją to ty jesteś debilem.
  • Odpowiedz