Wpis z mikrobloga

@AzbestowyJanusz: Wsiąść do pociągu u nas podpasowała praktycznie wszystkim i nam i znajomym z którymi grywamy (czyli około 20 osób - oczywiście nie naraz). Gra często wyciągana zarówno jak przychodzi ktoś nowy bo zasady łatwe do wytłumaczenia i załapania, jak i w gronie w którym często gramy. Wielu lubi też dixita, chodź u nas powiem nie za często ląduje na stole. Z innych polecam też osadników z catanu i Munchkin'a oczywiście,
@magduska88 niczym mnie nie zaskoczyłaś :D We wszystko grałem i wszystko przez jakiś czas miałem u siebie. Jak pociągi to tylko Europa ( bardziej rozbudowana jest ) Dixit to najlepiej Odyseja ( do 12 osób jak pamiętam ). Osadników mam. Munchkin w mojej grupie się nie sprawdził.

@87marcin Jeśli chodzi o Cuda świata to dla mnie tak mocne 6/10. Dla mnie dużym plusem są różne ścieżki zwycięstwa. Nie musisz budować Cudu żeby
@magduska88: Mam 7 cudów świata od ok. 2 miesięcy i jeszcze mi się nie znudziła. Gramy też ze znajomymi(wszystkim się podoba) w Wsiąść do pociągu: Europa, bardzo dobra gra tylko czasami trochę długa. W 7 cudów rozgrywka trwa ok. 30 min., gra posiada syndrom następnej partii (każdy chce się odegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ja się zastanawiam nad jakąś grą kooperacyjną, mam dylemat Eldritch Horror czy Robinson