Wpis z mikrobloga

Dziś mam urodziny!!!

Z tej okazji postanowiłem wziąć się wreszcie za to co kiedyś obiecałem, tylko trochę w innej formie - zamiast obiecanego AMA będę wrzucał jakieś ciekawe foty z moich wojaży autostopowych (i nie tylko) oraz postaram się dawać jakieś opisy pod tagiem #nakoniecswiataijeszczedalej .

Tutaj fotka z krótkim opisem, jako że urodzinowa - wybaczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po ok. 3 tygodniach wyprawy i przebyciu 6000km w pewnej stolicy natknąłem się na taką oto ciekawą zwierzynę wykonaną z opon samochodowych :)
Lipiec 2013
Erywań

#podroze #autostop #podrozujzwykopem
Sn0w - Dziś mam urodziny!!!

Z tej okazji postanowiłem wziąć się wreszcie za to co ...

źródło: comment_NfvUbl9MjmtaPuDtxvKPC1uJHrlxRrGe.jpg

Pobierz
  • 9
@Sn0w: to jest tylko oficjalna wersja :D ja wbiłem do zony na własną rękę przez las, ale do samego miasta Czarnobyl nie dotarłem, bo przypał rośnie proporcjonalnie do pokonanej odległości od granicy strefy zamkniętej. bez problemu można zwiedzać zonę na własną rękę za łapówki. również miejscowi (np. w Iwankowie) oferują wycieczki na krzywy ryj i to do samej Prypeci. nie znam nawet przybliżonych cen, bo byłem tam z bardzo małym budżetem,
@wrakczasu: niestety zaluje bo za duzo Polski nie zwiedzilem, jezdzi sie po calym swiecie a wlasnego podworka sie nie widzialo :x
@Spearo: z tego co sie orientuje to jakies biura czy tam pseudo biura oferuja cos takiego za niecale 2000zl, czy tam kolo 1500 - to zdecydowanie za duzo
@Sn0w: oficjalne wycieczki na pewno są dużo droższe od opłacenia paru strażników i zwiedzasz ze stadem kucy podjaranych S.T.A.L.K.E.R.em. jeżeli posmarujesz komu trzeba przed wbiciem do zony, to 0 problemów :) w zamian za to masz program zwiedzania układany przez ciebie i brak ograniczeń odnośnie czasu łażenia i przebywania w strefie.