Wpis z mikrobloga

No co za beka!
Chinole pokazali nowość Rometa. Wersja Enduro Adventure!
250 cc zerżnięte 1:1 z BMW GS, no ale to nic. Najlepsze jest że zaraz będą wszędzie reklamy że to unikatowa konstrukcja polskich konstruktorów przewyższająca niemiecką technologię!
Problem w tym że chinole w dupie mają czy to Romet czy nie. Klepią jedno gówno dla wszystkich z możliwością przyklejenia swojego logo.
Tutaj ZASKAKUJĄCO identyczny motocykl naszych wschodnich braci http://minskmotors.by/%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D1%8B-%D1%8D%D0%BD%D0%B4%D1%83%D1%80%D0%BE/trx-300i/
#motocykle #chinskiecuda #polskamotoryzacja #motoryzacja #ciekawostki
Pobierz b.....u - No co za beka! 
Chinole pokazali nowość Rometa. Wersja Enduro Adventure!
...
źródło: comment_j9gYaeUOHzBEp06kmaVvY32HaUDtT9J0.jpg
  • 69
@kedzior_: heh wiem o czym mówisz, ale cóż. Dalej chińskie silniki są tak zaawansowane jak 2t, naprawisz to z małą wiedza o mechanice, bo zaawansowania w tym 0 :P

@przegryw69 zalej mixol do nowszych 2t to sobie przejedziesz pare km i zatrzesz silnik :P
@Stitch: Szkoda że nie możesz porównać skoku jacy chińscy projektanci dokonali w zakresie konstrukcji samonośnych przez ostatnie 10 lat.
Na lekceważeniu ich już wiele małych firm w południowych Niemczech sie przejechało. Sądzę że w przypadku silników również nie stoją w miejscu (choć nie ma gałąź). Zauważ że Chińczycy od strony projektowej trzymają się się całkiem nieźle (relatywnie do tego co było 5-10 lat temu) za to kuleje u nich technologia/kontrola produkcji
@blubi_su: powiem Ci że wygląda super i gdyby miał odpowiednio niską cenę to bym nawet kupił.
Chinczyki potrafią bardzo dużo kilometrów wytrzymać. Były na to przykłady. Sam miałem Zipp Tracker 250 i powiem Ci że za ta kasę super. Nigdy mnie nie zawiódł.
@Kick_Ass: daj spokój, nie ma co dyskutować z tą demagogią. nawet chińską porcelanę by obrzucili gównem bo "chińskie gunwo!!11oneone" ( ͡º ͜ʖ͡º)

wiadomo, że jakość niższa, dlatego cena też bardziej atrakcyjna. z wytrzymałością różnie bywa, ja chińczykiem też jeździłam i uważam, że jak za tę kasę to się sprawdził w 100%. ale bywają i buble. co do tego enduraka to żadne "halo", we wszystkich dziedzinach produkuje
@trysekcja: zazwyczaj najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy w życiu nie jeździły na chińczykach a swoje opinię i wiadomości czerpią z internetu. Ja jeździłem łącznie 5 sezonów na chińczykach więc czuje się w obowiązku dementować i doradzać. Fakt że 10 lat temu chińczyki kojarzone były z marketami i rozpadającymi się skuterami, ale od kilku lat idzie ku lepszemu i samo bazowanie na informacjach z przeszłości prowadzi w złą stronę. Fakt jest
@trysekcja: @Kick_Ass: Oczywiście że każdy ma swoje zdanie! :D I moje jest takie że chińskie = gorsze. Oczywiście nie jest to reguła, i taki np telefon Oneplus One jest zajebisty, czy nawet mam zajebistą chińską karimatę :> Ale nie zmienia to faktu że jakość wykonania ich motocykli / samochodów pozostawia wiele do życzenia. Miałem okazję jeździć też jakimś chinolem czy koreańczykiem i nie mam dobrych wspomnień :P
@Jojne: Ha
@blubi_su: No tak średnio bym powiedział bo po pierwsze to aż górny błotnik, który decyduje o charakterystycznym kształcie całego motocykla, poza tym cała bryła jest podobna. Zdecydowanie też wyróżniający się z bryły bak.
Różnica jest taka, że dzieli je 6 lat a w tym czasie zmieniła się moda z kanciastej na obłą. Gdyby nie to, to BMW mogłoby być bliźniacze do bigosa jak XTZ750 do XRV750.