Wpis z mikrobloga

Nazywanie jakiegokolwiek człowieka śmieciem (który wykorzystuje luki w prawie i dobroć innych ludzi, ale nikogo nie morduje jeszcze) jest poniżej jakiejkolwiek krytyki i może imponować tylko gimnazjalistom. Co innego być przeciwnikiem przyjmowania uchodźców.
Jest to tym bardziej groteskowe, jeżeli człowiek rzucający epitetami zachowuje się w identyczny sposób tylko korzyści ma większe i jeszcze się tym szczyci, bo jak sam przyznaje nie gardzi pieniędzmi jak są idiotami i mu je dają za spanie.

Czy od dziś oficjalnie możemy nazywać korwina ludzkim śmieciem zgodnie z jego definicją? Oczywiście.

#korwin #4konserwy #oswiadczenie
Pobierz niejemgrzybow - Nazywanie jakiegokolwiek człowieka śmieciem (który wykorzystuje luki ...
źródło: comment_M4Ab6v45DSqfSeMCsdnFjX8jJHRU33V3.jpg
  • 50
@nie_jem_grzybow: Żaden z Twoich szanownych adwersarzy nie jest w stanie wytknąć Ci błędu w rozumowaniu, więc zaczynają się albo inwektywy, albo rozmywanie tematu przez odwoływanie do POPiSu i lewicy.

Ja tam nigdy nie widziałem, żeby zachowywał się jak śmieć


Przecież to Korwin sam tak to zachowanie nazwał. @nie_jem_grzybow użył tu wyłącznie jego własnej retoryki.
Jeszcze raz:

1. Korwin kwalifikuje ogół ludzi zjeżdżających się do Europy po łatwą kasę za nicnierobienie jako
1. Korwin kwalifikuje ogół ludzi zjeżdżających się do Europy po łatwą kasę za nicnierobienie jako "ludzki śmieć"

2. Użytkownik Wykopu zauważa, że Korwin również poszedł na Zachód po łatwą kasę za nicnierobienie, do czego sam się przyznaje.

3. Wniosek?


@mraauuu: Na upartego dałoby się obronić, ale

Czy uchodźcy jadą po socjal? Tak.

Czy są to śmieci? Nie. Nazywanie tak ludzi to retoryka faszystów.

Czy Korwin zachowuje się tak jak uchodźcy? TAK.
Od wielu lat? Proszę o rozwinięcie myśli.


@Slonx: Efekty pracy korwina w ciągu ostatnich 25 lat?
1. Korwin w Europarlamencie - pobiera pensję za łamaną angielszczyznę co miesiąc i spanie na obradach, bo "to przecież wszyscy idioci, nie da się ich słuchać i jeszcze mi za to płacą, hehehe".
2. Dotacje na partie, zwroty kasy za kampanie z budżetu.
3. ... więcej efektów nie ma. Wyborców ciągle tyle samo tylko pokolenia
@nie_jem_grzybow: "No nie bardzo. Co drugi złotówa pod centralnym to rolnik z 1ha na krusie a żaden do więzienia nie idzie - ja nie piszę o łamaniu prawa."

Kilka miesięcy temu zamknęli jakiegoś dziadka bo działał zgodnie z prawem wykorzystując jakaś lukę w prawię. A z krusem jest taki problem, jak mawia RAZ, że jak masz ziemię to musisz być w KRUSie ubezpieczony.
@nie_jem_grzybow: Faktycznie trzeba tłumaczyć wypowiedź, wg. Ciebie on powiedział jedno słowo "śmieci" i nic więcej, może filmik Ci się zaciął.
Zasmucę Ciebie ale niestety są ludzie co głosują na Korwina gdyż mają najbardziej zbliżone poglądy do niego co nie znaczy że mają go za nieomylnego czy ideał polityka. Szufladkujesz każdego wyborcę Korwina do grupy jego gimbo-wyznawców, po czym masz #buldupy że Korwin szufladkuje wszystkich imigrantów. Narzekasz że Korwin chce nic nie
Szufladkujesz każdego wyborcę Korwina do grupy jego gimbo-wyznawców, po czym masz #buldupy że Korwin szufladkuje wszystkich imigrantów.


@YodaMonster: Co? gdzie? Tłumaczenie słów korwina to jest dość powszechny trend (patrz pierwszy komentarz).

Narzekasz że Korwin chce nic nie robić i tylko pluć na innych, a przeglądając twój profil widzimy plucie na Korwina, plucie na Dudę i na cały PiS.


bez jaj. Ostatnie kilka wpisów, bo populizm pisu i spusty nad nim wśród
@nie_jem_grzybow: Nie masz kogo promować bo również chciałbyś żeby polityk był bez skazy, bez rysy nawet na wizerunku i żebyś mógł się z nim w pełni zgodzić nawet w sprawie czy schabowy jest lepszy od piersi z kurczaka. Ludzie jednak obserwując 8 lat nieudolnych rządów i zapaści mają ochotę całkowicie wymienić skład sejmu i przynajmniej dać szansę komu innemu bo gorsi być nie mogą.

Nie jest to polityka nienawiści? Nie masz
Nie masz swojego kandydata czyli nie będziesz głosować i psioczysz na partie które nie rządzą czym można omylnie lub nie wywnioskować że promujesz PO czy PSL.


@YodaMonster: Co? :D
Wykop to tylko wytykanie błędów po. Może potrzeba trochę równowagi? Po co mam pisać na tematy które są wałkowane od kilku lat dzień w dzień na wykopie? to nie znaczy, że pochwalam choćby afery PO.
PSL :D O #!$%@?, przecież na PSL
@nie_jem_grzybow: Napisałem Ci co myślę na ten temat, bez czytania wypocin innych. Może jak nie rozumiesz sam tej wypowiedzi to nie uważasz że powinieneś się powstrzymać od tego typu komentarzy. PS za Korwinem nie są tylko gimnazjaliści tylko grupy w różnym wieku, więc pisanie o gimbazie już nie jest na czasie.
Napisałem Ci co myślę na ten temat, bez czytania wypocin innych.


@Marty_Mcfly87: To czemu dałeś plusa pierwszemu komentarzowi pod moim wpisem malutki kłamczuszku? :)

Może jak nie rozumiesz sam tej wypowiedzi

yhy, to tyle z twojej strony. To już było, przecież pisałem - zmykaj na czarną.

PS za Korwinem nie są tylko gimnazjaliści tylko grupy w różnym wieku, więc pisanie o gimbazie już nie jest na czasie.

Mentalnie raczej tylko gimnazjum.