Wpis z mikrobloga

Nazywanie jakiegokolwiek człowieka śmieciem (który wykorzystuje luki w prawie i dobroć innych ludzi, ale nikogo nie morduje jeszcze) jest poniżej jakiejkolwiek krytyki i może imponować tylko gimnazjalistom. Co innego być przeciwnikiem przyjmowania uchodźców.
Jest to tym bardziej groteskowe, jeżeli człowiek rzucający epitetami zachowuje się w identyczny sposób tylko korzyści ma większe i jeszcze się tym szczyci, bo jak sam przyznaje nie gardzi pieniędzmi jak są idiotami i mu je dają za spanie.

Czy od dziś oficjalnie możemy nazywać korwina ludzkim śmieciem zgodnie z jego definicją? Oczywiście.

#korwin #4konserwy #oswiadczenie
Pobierz niejemgrzybow - Nazywanie jakiegokolwiek człowieka śmieciem (który wykorzystuje luki ...
źródło: comment_M4Ab6v45DSqfSeMCsdnFjX8jJHRU33V3.jpg
  • 50
@nie_jem_grzybow: Bardzo dobrze Korwin powiedział,propsy za to, że ma odwagę i mówi na głos co myśli. W Polsce jeszcze nie wiecie co Was czeka. Ja mieszkając za granicą od 8 lat, mogę powiedzieć, że już wtedy -- 8 lat temu, była tutaj w Finlandii masa uchodzców i trzeba było płacić zasiłki, bo do pracy dwie lewe ręce i zero chęci, albo kombinowanie jak dostać najwięcej zasiłkow. Teraz jest problem, państwo podejmuje
Oczywiście słuszną sprawą jest aby nie płacić nierobom socjalu, ale mało kto w ogóle zapamięta to z wypowiedzi Korwina. Wszyscy zapamiętają tylko "ludzkie śmieci". Już pomijam to, że wrzucił każdego uchodźcę do jednego wora. Zapomniał ich tylko nazwać terrorystami.

Co do samego Korwina, to co z niego za wielki pracuś i przedsiębiorca? Ten człowiek żyje właściwie tylko z publikacji swoich (idiotycznych w większości) poglądów oraz z zawodu jest politykiem.
@nie_jem_grzybow: Jak dla mnie w jego wypowiedzi jasno było naznaczone, że atakuje on imigrantów przyjeżdżających w celu pobierania zasiłku, a nie pracowania. Jest to zbyt ostry język, który prosi się o wyrwanie z kontekstu, ale tak to się dzieje, jak się nie ma ludzi odpowiedzialnych za PR. Nie mniej jednak osobiście się zgadzam, że ostatnia rzecz jaką powinniśmy robić to przyjmowanie kogokolwiek do naszego kraju na zasiłek.
@nie_jem_grzybow: Polecam. Ale nie za dużo, bo się rozczarujesz, że w sumie od kilkunastu lat pisze ciągle to samo ;) A w temacie m.in. imigracji to "Życie na przemiał" jest taką sztandarową pozycją.

Co do Korwina to też nie podoba mi się jego retoryka, ale irytuje mnie (nie tylko w stosunku do niego) wyciąganie jednego słowa czy zdania z wypowiedzi i nakręcanie wokół tego skandalu.