Wpis z mikrobloga

Nazywanie jakiegokolwiek człowieka śmieciem (który wykorzystuje luki w prawie i dobroć innych ludzi, ale nikogo nie morduje jeszcze) jest poniżej jakiejkolwiek krytyki i może imponować tylko gimnazjalistom. Co innego być przeciwnikiem przyjmowania uchodźców.
Jest to tym bardziej groteskowe, jeżeli człowiek rzucający epitetami zachowuje się w identyczny sposób tylko korzyści ma większe i jeszcze się tym szczyci, bo jak sam przyznaje nie gardzi pieniędzmi jak są idiotami i mu je dają za spanie.

Czy od dziś oficjalnie możemy nazywać korwina ludzkim śmieciem zgodnie z jego definicją? Oczywiście.

#korwin #4konserwy #oswiadczenie
niejemgrzybow - Nazywanie jakiegokolwiek człowieka śmieciem (który wykorzystuje luki ...

źródło: comment_M4Ab6v45DSqfSeMCsdnFjX8jJHRU33V3.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Po jego wypowiedzi jestem zszokowany nie jego ostrymi słowami ale tym że po raz pierwszy odkąd mam nieprzyjemność go słuchać powiedział coś mądrego. W sumie powiedział głośno i publicznie to co się wszędzie słyszy.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: określenie śmiecie faktycznie było przegięciem, mógł ich po prostu nazwać równie trafnie pasożytami. Z drugiej strony wydaje mi się, że czasem są potrzebne takie mocne słowa w PE, gdzie wszyscy się boją mówić inaczej i tańczą tak, jak im Niemcy zagrają...
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Wiesz dobrze, że to co teraz robisz to jest po prostu demagogia i szukanie na siłę "dziury w całym". Nikt nie twierdzi, że Korwin jest " super" i w ogóle to jest "nieomylny Jezus". Ma swój program wyborczy i albo na niego głosujesz albo nie, i tyle. Jak chcesz to sobie głosuj sobie na Zjednoczoną Lewice( Millera i Palikota )ablo POPIS. Oni to dopiero dają POPIS :https://www.youtube.com/watch?v=C5yFa1saJjE ;)
  • Odpowiedz
Wiesz dobrze, że to co teraz robisz to jest po prostu demagogia


@bezprzewodowyAndrzej:
To jak to jest w końcu? Nie zrozumiałem go czy jednak nie jest nieomylny i jakaś analogia jest pomiędzy nim a uchodźcami. Demagogią jest jechanie po uchodźcach w celu zdobycia głosów i nazywanie ich śmieciem ludzkim.
Na wykop w końcu zawitali ludzie z komentarzy pod filmami na youtube i jeszcze przebąkują coś o inteligencji.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: @nie_jem_grzybow: Tak oczywiście( ͡ ͜ʖ ͡). To ja też dodam kilka cytatów od siebie ( a co mi tam ja już jedziemy po Korwinie to po całości ( ͡ ͜ʖ ͡) ) :
1."Amerykanie też mają swoich czerwonych, z tym że oni swoich czerwonych trzymają w rezerwatach"
2."Nikt jeszcze nie udowodnił, że feministka jest kobietą, tak jak nikt nie
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Ja tam nigdy nie widziałem, żeby zachowywał się jak śmieć(w przeciwieństwie do 90% naszych posłów )
Zresztą po co zawracasz głowę ludziom Korwinem. Kogo obchodzi Krowin, Kaczyński,Palikot,Miller,Tusk itp.Ludzie idą i głosują na partie i jej program wyborczy a nie na konkretnego człowieka
  • Odpowiedz
##!$%@?


@tatarysh: Ja powtarzam, gimnazjalistom dziękuję.

w jakim Ty świecie żyjesz? bo ja co chwilę słyszę o zabójcach muzyłmanach 2. to co dopiero jak kogoś zabiją mamy ich wywalać?


Nie żyję w świecie wykopków, gdzie każdy muzułmanin to zabójca i gwałciciel.
Poza tym - nie jestem zwolennikiem przyjmowania uchodźców w takiej formie jak dziś, ale nie o tym jest ten wpis.
  • Odpowiedz