Wpis z mikrobloga

Mireczki proszę o nie linczowanie mnie publiczne i nie pisanie, że szukanie w google nie boli.
Mam takie pytanie jako, że Wy zarabiający po 15k programiści, którzy macie tyle kapuchy, że teraz siedzicie tylko na mirko i śmieszkujecie, macie ogromną wiedzę i w jednym daniu dacie mi radę, której nie znajdę cały dzień w google, proszę o pomoc lub wskazówki.

Przechodząc do rzeczy, pracuję w firmie, gdzie mamy prestashopa i sprzedaż przez neta, moduły, zakotwiczanie icg ogarniam ale mam problem, ponieważ informatyk dopisywał i dorabiał część strony a mianowicie mireczki jest to TA strona i chodzi o czarny pasek na górze gdzie jest nr telefonu oraz o pasek gdzie są napisy "krzesła, fotele, sofy itp" tego nie mogę odszukać w backpanelu presta shopu....

I teraz pytanie do Was pszczółki moje kochane, jakim programem edytuje się taki sklep, jestem ogólnie "szybkoukiem" i proszę tylko o jakieś nawet 3 słowa, znajdę sobie program, poradnik i sam do tego dojdę tylko po prostu nie wiem jak to ugryźć.

Potrzebuje konkretnie zmienić kilka napisów i zrozumieć jak to działa i edukować się w tym kierunku.
Z góry dzięki Miraski na Was zawsze można liczyć.
#programowanie
  • 4