Wpis z mikrobloga

  • 81
Jaką trzeba być n---------a stuleją, żeby rejestrować się na jakimś tinderze czy badoo lub innym c--j wie co i podniecać się jakimiś damskimi odpadkami? . Ładne kobiety nie bawią się w takie c-------a, bo nie mają takiej potrzeby. #stulejacontent #pytanie #tinder #takaprawda
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eMaciek: W listopadzie biorę ślub, a swojego przyszłego męża poznałam na okcupid. Nie czuję się odpadkiem, a konto założyłam tam z ciekawości (często są zabawne screeny na tumblrze i ot, chciałam sprawdzić). Czasy idą do przodu, nie wszyscy może chcą chodzić do klubów czy innych przybytków, więc chill.
  • Odpowiedz
bardziej ruchable to są w klubach


@eMaciek:

W klubach poznajesz po ciemku, nawalony, z głośną muzyką. Nie ma gorszego miejsca niż kluby
  • Odpowiedz
@eMaciek: to dziwne że 'umięśnieni' faceci szukają dziewczyn na fotka.pl czy sexfotka ;d, dziewczynki wybierają bardziej specyficzne miejsca jak badoo, tinder, snap, instagram.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Kimchi: raczej śmieszy. Codziennie na mirkoblogu można czytać historie jak ktoś się jara ze go jakaś Kasia zaczepila czy co tam, a ten już się podnieca ze jakiś k---a wygryw ze może porucha. No w c--j zazdroszczę :dd0
  • Odpowiedz