Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, nagłaśniacie bardzo wiele różnorodnych tematów i bardzo często sprawiacie, że nagłośnionym przez Was incydentem zaczynają interesować się media. Pomagacie rozwiązywać wiele spraw, często przyczyniacie się do tego, że opisane tu historie znajdują swoje pozytywne zakończenie...

A gdybyście mieli wymienić jedną z takich pozytywnie zakończonych spraw, w których Wykopowa Społeczność pomogła, to co by to było? I dlaczego akurat to? Co szczególnie zapadło Wam w pamięć?

#pytanie #wykop #pozytywnehistorie #historiawykopu
  • 161
  • Odpowiedz
mi zapadła w pamięć akcja z polipem - użytkownik wrzucił swoje nagranie na mirko i w jedynym komentarzu ktoś doradził mu, żeby wyciął tego polipa z nosa, o którego istnieniu OP nawet nie wiedział :)
  • Odpowiedz
@wykop:

Nie bardzo się wpasowałem w trendy wykopu, dość zabawna była "afera zbożowa", inne były dość słabe. Jeszcze pamiętam że @Mistrz_Yoda miał amputacje nogi. Korwin jest idolem wykopu, Owsiak pierwszym śmiertelnym wrogiem. Teraz natomiast panuje moda na nastroje antyimigracyjne co mnie cieszy bo z tym akurat się zgadzam.
  • Odpowiedz
@wykop: kiedys jakaś babeczka wrzucila tu znalezisko o tym, ze jakis facet ją nęka a policja nic z tym nie robi. Temat podchwyciły media i pośrednio dzieki tej historii stalking został wpisany do kodeksu karnego.
  • Odpowiedz