Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, nagłaśniacie bardzo wiele różnorodnych tematów i bardzo często sprawiacie, że nagłośnionym przez Was incydentem zaczynają interesować się media. Pomagacie rozwiązywać wiele spraw, często przyczyniacie się do tego, że opisane tu historie znajdują swoje pozytywne zakończenie...

A gdybyście mieli wymienić jedną z takich pozytywnie zakończonych spraw, w których Wykopowa Społeczność pomogła, to co by to było? I dlaczego akurat to? Co szczególnie zapadło Wam w pamięć?

#pytanie #wykop #pozytywnehistorie #historiawykopu
  • 161
  • Odpowiedz
@madridista1400

Dowcipniś jednak grubo się przeliczył – internauci, zamiast śmiać się z klawego psikusa, wyrazili swoje oburzenie. Sprawę szczególnie nagłośnili użytkownicy portalu Wykop.pl, jednak nie można odmówić udziału gości innych witryn. Internauci, którzy obejrzeli filmik, byli oburzeni do tego stopnia, że podjęli próby zidentyfikowania mężczyzny. Na podstawie tablicy rejestracyjnej samochodu widocznego na filmie ustalono jego lokalizację, następnie naleziono jego profil w serwisie społecznościowym Nasza-klasa.


Pamiętam to zdarzenie z telewizji, jak jeszcze nie wiedziałem, że istnieje wykop.pl, i reportaż w którym była mowa o internautach, którzy pomogli w odnalezieniu sprawców. A teraz się dowiaduję, że to byli w głównej mierze wykopowicze.
W tym reportażu usłyszałem, że odnaleziono miejsce zdarzenia po rejestracji samochodowej. Od tamtej pory, kiedy oglądam jakiś film lub zdjęcia dokumentujące jakieś przestępstwo czy wykroczenie, to już odruchowo rozglądam się właśnie za
  • Odpowiedz
A gdybyście mieli wymienić jedną z takich pozytywnie zakończonych spraw, w których Wykopowa Społeczność pomogła, to co by to było?


@wykop: Polska wolna od inwazji islamistów i uwolnienie kraju spod wpływów Adolfiny.
Ale to dopiero przed nami.
  • Odpowiedz
@madridista1400:

TIL = today I learned ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale co - nie działają wyniki wyszukiwania, które podlinkowałem. Czy wcześniej sam szukałeś i wszystko co znalazłeś było pousuwane? Nie rozumiem. ( ? ʖ̯ ?)


To pierwsze, w powiązanych do tego znaleziska było jakieś 20 mirrorów filmu, ale wszystkie usunięte. Film na LL też. No cóż, jakoś przeżyję bez oglądania tego filmu xD
  • Odpowiedz