Wpis z mikrobloga

@Interwyga: No serio, przy zgaszonym silniku nie masz wspomagania hamowania i hamulce są zajebiście słabe, tak mniej więcej mają skuteczność 10% i trzeba stawać na hamulcu. Dodatkowo E46 to ciężkie auto, ja bym nie ryzykował swojego auta :)
@murgal: ee tam, lanosa dopiero co kupilem, 1600zł dalem jak coś to sie zderzak wymieni xD mowi ze probowal to widocznie się da, poczekamy do jakiejs odpowiedniej pory i sie pojedzie. :P
@murgal: #!$%@? waćpan, jak mu nie działa wspomaganie to może sobie dopomagać ręcznym. Holowałem kilka aut i sam byłem holowany i nic wielkiego się nie stało.
@Interwyga: możecie próbować jechać beemką na biegu na wciśniętym sprzegle i w razie potrzeby hamowania sprzęgło puścić. Pompa nie działa to nie powinien odpalić ale nie wiem czy coś innego się nie #!$%@? xD
@Interwyga: Kiedyś astrą 1.4 60PS ciągnąłem BMW 5 E34 z 2,5 litrową benzyną w kombi, ważyła jakieś 1600-1700kg. Czyli 60PS, z czego pewnie 10-15 już dawno zdechło, ciągnęło prawie 4 tony. Co prawda astra na trzecim biegu już nie przyspieszała, ale dała radę - i to na LPG. Jedyny objaw - sprzęgło trochę śmierdziało ( ͡° ͜ʖ ͡°)