Wpis z mikrobloga

Kupiłem telefon i muszę wymienić kartę SIM na microSIM, żeby nie iść na marne do salonu chciałem zadzwonić i zapytać się czy robią to od ręki, czy jest to płatne oraz czy potrzebna jest osoba na którą jest telefon czy mogę to być ja jako użytkownik numeru. Zadzwoniłem do 6 salonów i w żadnym nie podnieśli słuchawki. A może ktoś z Was zna odpowiedź na to pytanie? Jest potrzebny jakiś podpis czy weryfikacja dowodem osobistym przy wymianie karty?
#orange @OrangeEkspert
  • 18
  • Odpowiedz
@Diumen: Jeżeli nie jesteś właścicielem to potrzebujesz pisemnego upoważnienia od właściciela. Koszt dla klientów indywidualnych to 25zł. Problem z połączeniem wynikał pewnie z obsługi klientów. Na stronie: http://salony-orange.wp.pl/ znajdziesz informację o godzinach otwarcia danej placówki, nie wszystkie pracują do późna w soboty.
  • Odpowiedz
@Patri295: Właśnie tylko mam numer na ojca, ponieważ brał on dla mnie ten numer jak byłem jeszcze w gimnazjum. A nie mogę go wziąć pod pachę i iść do salonu, bo już się wyprowadziłem z domu.
  • Odpowiedz
@Diumen: ja poszedłem do pierwszego z brzegu serwisu GSM i poprosiłem o przycięcie. Pan wyjął "wycinarkę" do kart sim (tak, są takie urządzenia:) ), wziął 10zł i było po temacie. Polecam takie rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@Diumen: To zrób tak jak mówią mirki. Idź do jakiegoś punktu w jakimś centrum handlowym czy coś i Ci przytna. Albo sam to zrób wzorujac się na tacce. W zasadzie nie ważne czy będzie idealnie, ważne, żeby chip był i juz.
  • Odpowiedz
@MCRodzyn: Jednak wymieniają w salonie od ręki. Ale i tak tego nie załatwiłem, bo muszę mieć upoważnienie i xero dowodu osoby na którą jest umowa
  • Odpowiedz
Tak na przyszłość jakby ktoś szukał czy coś. Mi dzisiaj wymienili na microSIM za darmo, od ręki tzn. musiałem poczekać w kolejce 25 minut na swoją kolej, ale w 5 minut dostałem kopertę z nową kartą i działa.
  • Odpowiedz