Wpis z mikrobloga

Nie ma żadnego kryzysu imigracyjnego.
Jest za to mniej lub bardziej zorganizowana muzułmańska inwazja.
Tak, to inwazja oni są agresorami, a my musimy się bronić.
Ojciec dziecka, które ostatnio utonęło w drodze na wyspę Kos powinien zostać natychmiastowo osądzony za to, że własnymi zachciankami i pazernością spowodował śmierć własnego dziecka. To nie rodzic- to bestia.
Całe hordy NIELEGALNYCH emigrantów to skutek nie zawracania ich tam, skąd przyszli lub przypłynęli na swoich przeklętych tratwach.
Islam to nie religia.
Islam to trzecia po komunizmie i nazizmie totalitarna ideologia, która unicestwia wszystko na swojej drodze.
Islam to antyteza Europy. #imigranci #islam
  • 101
@flejwaflejwaplejapleja: nie unoś się tak kobieto bo Ci cycki klapną. To był przykład tego że w czasie wojny ludzi wywiewa na cztery strony świata bo maja coś co nazywa się instynkt samozachowawczy i nie chcą ginąć tylko żyć.
Dla większości tu ludzi piszących araby to bezmyślne bydło którego nie należy traktować na równi z człowiekiem. Potraficie tylko fukać na innych za najmniejszy przejaw empatii dla nieszczęścia innych. I #!$%@?, módlcie się
@yodis: Ach ten wykop, raz Kurdowie to biedny, uciskany naród, innym razem to wredni islamscy imigranci topiący własne dzieci. W zależności od kontekstu, raz piszemy o religii jaką wyznają (aka kozojebcy), w innych przypadkach (tych mniej medialnych) są to prześladowani Kurdowie.

Tak samo było z 2/3 lata temu, jak właściciele budki z kebabami (Kurdowie) niby zaatakowali Polaków. Nikt nie pisał, że to Kurdowie. To byli muzułmanie.
@Piezoreki:
Doskonale to pamiętam, bo to było u mnie w mieście. Wszystkie media pisały o Kurdach.
Z Kurdami jest trochę bardziej złożona sytuacja religijna, ale to dyskusja na inny temat.
W każdym razie raz nawet przy mnie podrywali piętnastolatki, faktycznie same zboki tam pracują.
@yodis: Charytatywnie myślę że osiągnięcia mam porównywalne ale w przeciwieństwie do ciebie nie muszę nimi firmowac swojej działalności politycznej, co nawiasem mówiąc uważam za co najmniej niesmaczne. MW posunie się do wszystkiego żeby wyżebrać ten 1% poparcia prawda?
@Atreus:
MW to nie partia tylko stowarzyszenie, to po pierwsze. Po drugie odpowiedziałem Ci bo się do mnie non stop #!$%@?. Niczego nigdzie w żadnym celu nie używałem, przeczysz sam sobie.
@DawajMario: Ty do mnie piszesz? Bo raz że nie na temat, dwa że się nigdzie nie unoszę, trzy to nie jestem kobietą, i gdybyś posiadał elementarne zdolności czytania, to byś to zauwazył.

@tacens: pierwsze co znalazłem: https://en.wikipedia.org/wiki/Anglo-Soviet_invasion_of_Iran, tutaj o samym Iranie, http://www.parstimes.com/history/polish_refugees/exodus_russia.html

Tutaj o całej sytuacji, w 1944 Polacy w znacznej części Iran opuścili :v
@flejwaflejwaplejapleja: rzeczywiście jest o wcielaniu naszych uchodzcow do wojska i oddawania ich pod komendę brytyjczykom, ale nigdzie nie widzę części o tym że zaplacilismy za to w złocie. Nie to, że nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ale też z drugiej strony nie dziwie się brakowi takowej wzmianki.
Tak czy owak dzięki za odpowiedź :-)
@mamaaa:
Nomada jest znana głównie z obrony wrocławskich cyganów. To smutne jak te, najczęściej młode wolontariuszki produkują się w mediach broniąc romów, którzy potem i tak trafiają na czołówki kronik kryminalnych
@yodis: wiem czym się zajmują ;) niestety w ostatnich dniach przyłączyli się do mega arabskiego ssania fiuta, stąd mój pomysł, żeby ich masowo zgnoić na FB