Wpis z mikrobloga

Nie ma żadnego kryzysu imigracyjnego.
Jest za to mniej lub bardziej zorganizowana muzułmańska inwazja.
Tak, to inwazja oni są agresorami, a my musimy się bronić.
Ojciec dziecka, które ostatnio utonęło w drodze na wyspę Kos powinien zostać natychmiastowo osądzony za to, że własnymi zachciankami i pazernością spowodował śmierć własnego dziecka. To nie rodzic- to bestia.
Całe hordy NIELEGALNYCH emigrantów to skutek nie zawracania ich tam, skąd przyszli lub przypłynęli na swoich przeklętych tratwach.
Islam to nie religia.
Islam to trzecia po komunizmie i nazizmie totalitarna ideologia, która unicestwia wszystko na swojej drodze.
Islam to antyteza Europy. #imigranci #islam
  • 101
@gnt_1:
Hmm, z tym, że jako człowiek nie jestem samotną wyspą, która żre i żyje tylko dla siebie.
Polska jest krajem, gdzie równouprawnienie kobiet jest częścią kultury i ma jedno z najdłuższych tradycji na świecie. Nie wyobrażam sobie burek i hijabów, a także wzrostu przestępstw na tle seksualnym o ponad 1000%, jak to ma miejsce w Szwecji.
@DawajMario: To Ty masz krótką pamięć. Brytyjczycy potrzebowali wojska do walki w trudnym terenie. Ponieważ prawie całą wojnę walczyli cudzymi żołnierzami, tutaj też postanowili zadziałać dyplomacją. Na całe szczęście, Anders nie był takim idiotą jak Mikołajczyk, Sikorski czy Okulicki, którzy to wydaliby wszystkich żołnierzy i nawet nie,poprosili o broń dla,nich. Niemniej, Andersowi udało się utargować, by z żołnierzami mogły wyjechać do brytyjskiej kolonii rodziny, w tym dzieci. Musieliśmy za to zapłacić
@Annak1975:
Możesz przestać publicznie kłamać i oczerniać innych?
Najpierw łaskawie poczytaj sobie cokolwiek o organizacji marszu, a potem dopiero zabieraj głos.
Jak ja nie lubię jak osoby, które same absolutnie nic nie robią biorą się za krytykę innych.
Totalna hipokryzja. Jeszcze ten rażący brak wiedzy i klapki na oczach.
@Annak1975:
Tak, z pewnością moderacja fb jest ważniejsza od np. działalności charytatywnej czy formacji intelektualnej.
A tak poza tym. Jak może zauważyłaś ludzie tutaj dyskutują o historii, polityce itd.
Chcą się wymienić informacjami, podyskutować.
A Ty spamujesz przeszkadzając w tym.
Może sama napiszesz coś mądrego, błyśniesz wiedzą, odniesiesz się do konkretnych wydarzeń i faktów?
@yodis: Jakoś do tej pory obywałam się w swoich działaniach bez ludzi, którzy nie potrafią zarządzać własną stroną na FB. I zanim zarzucisz mi trolling przypomnę, że sam napisałeś o organizacyjnej niemożności moderowania rasistowskich i homofobicznych komentarzy na FB.