Wpis z mikrobloga

Nie ma żadnego kryzysu imigracyjnego.
Jest za to mniej lub bardziej zorganizowana muzułmańska inwazja.
Tak, to inwazja oni są agresorami, a my musimy się bronić.
Ojciec dziecka, które ostatnio utonęło w drodze na wyspę Kos powinien zostać natychmiastowo osądzony za to, że własnymi zachciankami i pazernością spowodował śmierć własnego dziecka. To nie rodzic- to bestia.
Całe hordy NIELEGALNYCH emigrantów to skutek nie zawracania ich tam, skąd przyszli lub przypłynęli na swoich przeklętych tratwach.
Islam to nie religia.
Islam to trzecia po komunizmie i nazizmie totalitarna ideologia, która unicestwia wszystko na swojej drodze.
Islam to antyteza Europy. #imigranci #islam
  • 101
  • Odpowiedz
Po trzecie, co to za różnica ilu ich jest? To co teraz robią to bardzo niebezpieczna i agresywna inwazja na kontynent, do którego nie mają żadnyvh praw.


@yodis: Muzułmaninem może zostać każdy, także ten żyjący w Europie i mający korzenie w Europie od wieków.
  • Odpowiedz
@yodis: Jezu następny zakompleksiony prawak. Główna wam nie wystarcza i musicie spamować na mikro? Wasz epicki ból dupy nic nie zmieni, przyjmiecie tylu imigrantów ilu sobie Niemcy zażyczą, a wiesz dlaczego? Dlatego że wasz dziki bantustan miał na tyle szczęścia że znalazł się w jednej organizacji z krajami cywilizowanymi i podlega pod ich cywilizowane normy prawne. Deal with it.
  • Odpowiedz
@Atreus: Widzę, że jesteś na tyle twórczy i inteligentny, że nawet krytykowanie "prawaków" za niepokój o przyszłość Polski i całej Europy zdecydowanie przerasta twoje możliwości. Szkoda, że dziś akurat nie masz szkoły i zaśmiecasz Wykop.
  • Odpowiedz
@aj_waj: Proszę wyrażać zaniepokojenie na głównej wykopu tam macie ogromne pole do popisu a mikro zostawcie w spokoju. Widzę że polska prawica jedyne co potrafi to wyrażać niepokój na wykopie a i to średnio wam wychodzi :-). Żałosne.
  • Odpowiedz
@Atreus:
Chłopczyku, w prawdziwym życiu zrobiłem dla tego kraju więcej niż 90 procent jego obywateli. Najpierw dowiedz się łaskawie z kim rozmawiasz, a dopiero potem wydalaj z siebie to szambo.
  • Odpowiedz
@yodis: O widzę jakiś ważniak z MW. Sorki nie wiedziałem... W takim razie oświeć mnie i uchyl rąbka tajemnicy czym to tak się ojczyźnie przyslużyłeś. Znaczy konkretnie ilu Żydów zglanowałeś a ilu czarnych przepędziłeś z dzielni?
  • Odpowiedz
@Atreus:
Zorganizowałem prezent na dzień dziecka dla kilkudziesięciu dzieci z domu dziecka. Jako jedyny w województwie zorganizowałem antyrządowy protest po wybuchu afery taśmowej a także po skandalu w związku z liczeniem głosóow po wyborach, wygłosiłem kilkanaście referatów dot. historii, literatury, kultury i myśli politycznej. Koordynowałem wojewódzkie projekty pro-life, pomagałem organizować pomoc dla chorej dziewczynki, pomagałem w zbiórce paczki dla protestujących górników, organizowałem różne ciekawe spotkania i wykłady.
Wszystko pro publico bono.
  • Odpowiedz
@yodis: Ja nie muszę się chwalić swoją działalnością charytatywna dla podbudowania swojego ego w internetach. :-)
Co do działalności politycznej to dziania raczej mało skuteczne patrząc na wasze wyniki w wyborach :-)
  • Odpowiedz