Wpis z mikrobloga

@spiralout: jaram się też mocno, ale ja tam wolę poczekać jeszcze na normalny gameplay nie od EA, wtedy rozważę zakup gry.
Już nie raz EA czy Ubisoft zrobiło mnie w ciula.. Tym razem się nie nabiorę tak łatwo.

@maciekpod: rysunek jak rysunek - ale tak czy owak EA nie bez powodu dwukrotnie dostała nagrodę 'złotej kupy' czyli najgorszej firmy w USA, a w roku 2014 EA było nominowane do tej
@AdrianJ: Niby dlaczego? Gra zapowiada się miodnie w przeciwieństwie do ostatnich trzech Need for Speedów.
@meciasek: Ja tam biorę od razu. Najwyżej stracę te 2 dychy - ale czuję w kościach, że ta część będzie wreszcie czymś dobrym ;)
@spiralout: "Zapowiada się". Nie pamiętasz już jak wyszło z SimCity? Miało być tak cudownie z zapowiedzi, ciśnienie było szczególnie tu na Wykopie, ale zaraz po premierze rozpoczęły się problemy. Warto chyba poczekać na pierwsze oceny graczy.
@AdrianJ: Nie grałem w SimCity;) Zgaduję, że problemy były na PC. Ja gram na konsoli, więc bugami i optymalizacją się nie martwię. Oczekuję za to dobrej gry, a jako fan UG po gameplayach widzę, że i tak będzie lepsza od ostatnich gównianych odsłon. No i przerwali cykl corocznego wydawania NFS dla tegorocznej części. To coś znaczy. Ja kupuję, nikomu nie bronię czekać.
@spiralout: Nie no, chodziło o to, że gra byla nieźle obcięta względem tego, co oczekiwali gracze. Pudełek z NFS na pewno nie braknie, więc jeżeli o mnie chodzi to ja się powstrzymam chociaż do drugiego dnia, ale jeżeli wyjdzie to tak, jak na filmiku, to kupuję :) Po prostu nie wierzę już EA i Ubiszaftowi