Wpis z mikrobloga

@tubbs: Rzeczywiście. Kompletnie inne czasy, wspominam z lekką nostalgią. Kiedy rywalizacja była zdecydowanie bardziej wyrównana. Trochę tego brakuje.
@rooger: niby tylko 8 lat, a futbol mocno się zmienił.

Absolutnie nie mam zamiaru narzekać na obecny stan rzeczy, bo żyjemy w erze najlepszej Barcelony i chciałbym, aby ten okres trwał jak najdłużej:)

Jednak nazwiska Deco, Belletti, Marquez, czy z drugiej strony RVN, Guti, Raul mają wielką moc i generują dużo wspomnień.

Wtedy futbol był trochę bardziej "ludzki". Mniej komercji, mniej gwiazd, mniej symulowania. Jakieś to prostsze było.

A może po
Jednak nazwiska Deco, Belletti, Marquez, czy z drugiej strony RVN, Guti, Raul mają wielką moc i generują dużo wspomnień.

Wtedy futbol był trochę bardziej "ludzki". Mniej komercji, mniej gwiazd, mniej symulowania. Jakieś to prostsze było.

A może po prostu byliśmy młodsi?;)


@tubbs: Byliśmy młodsi to z pewnością. Ale futbol był zdecydowanie inny. Mi osobiście wtedy podobało się bardziej. I zdecydowanie bliżej mi do tamtych gwiazd, które potrafiły grać i genialnie, i
@rooger: Tak jak pisałem, w moim przypadku bardzo łaskawie spoglądam na obecne czasy z tytułu sukcesów Barcelony.

Teraz na minus oceniam szalone pieniądze które zagościły w piłce nożnej i gwiazdy, które bardziej skupiają się na wyglądzie i kampaniach reklamowych niż na samej grze.

No i na chwilę obecną, mogę powiedzieć, że przez wyścig Messiego i CR'a, to jeśli chodzi o wykręcane cyferki, to w piłce już mnie nic nie zaskoczy, bo