Wpis z mikrobloga

Ludzie z tagu #bekazwegetarian powinni sobie powiedzieć otwarcie - wiemy, że nie mamy racji ale po prostu lubimy mięso.

Ci sami ludzie, którzy oburzają się jak na główną wchodzi znalezisko o bitym kotku czy o tym jak ktoś znęca się nad psem propsują masowe zabijanie i tortury innych zwierząt. Moralna hipokryzja.

Nie możecie usprawiedliwić zadawania cierpienia istotom tylko dlatego, bo "lubię jeść mięso". Kropka.

Za kilkaset lat ludzie będą patrzyli tak samo na zabijanie zwierząt jak my dzisiaj patrzymy na palenie czarownic w średniowieczu. Barbarzyństwo.

#neuropa #wegetarianizm #niepopularnaopinia
  • 157
  • Odpowiedz
@Choir: ale ja nie mówię, że niedobre. po prostu nie są w moim menu. tak jakoś wyszło. nie miałam okazji wcześniej spróbować, a spróbowałam niedawno dopiero i nie ciągnie mnie do nich ;)
  • Odpowiedz
@SScherzo: ja, szczerze mowiac, nie pamietam juz nawet jak to smakuje. Pamietam za to, ze bardzo czesto jadalem je w dziecinstwie i rownie bardzo lubilem.
  • Odpowiedz
@grecki: Argument jest błędny. Moje zęby spokojnie radzą sobie z surowym mięsem, z odrobiną wysiłku także ze skórą.
Na marginesie - ludziom trudniej jeść surowe mięso, bo dzięki rozwojowi narzędzi i obróbce termicznej nasze mięśnie szczęk się stopniowo zmniejszyły.

@GilbertBaker: Badania na Pubmedzie są skrzywione, bo nie uwzględniają rzeczywistości, która jest taka, że większość ludzi nie ma zbilansowanej i/lub zdrowej diety. Porównując zbilansowane diety zawierające mięso i niezawierające różnic nie
  • Odpowiedz
Argument jest błędny. Moje zęby spokojnie radzą sobie z surowym mięsem, z odrobiną wysiłku także ze skórą.


@Ginden: Chciałbym to zobaczyć na żywo, jak przeżuwasz surową nogę krowy, razem ze skórą (bez noża i widelcam, prosto z nogi, aż do samej kości) i jak przegryzasz ścięgna. Serio, #!$%@?, zapłaciłbym bym to zobaczyć.

Swoją drogą, każdy, kto wyjeżdża z argumentem zębów u człowieka, jest albo ślepy, albo umysłowo ograniczony. Dla dowodu -
g.....i - > Argument jest błędny. Moje zęby spokojnie radzą sobie z surowym mięsem, z...

źródło: comment_qmfKcBUA6DzdJyrqjZWH38kNnlRNJCiC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@grecki: @SScherzo: @SuperPunia: @Holiday: @biczplis:
Ludzie tak bardzo mięsożerni VS krowy też majo uczucia i trza #!$%@?ć trawę.

Po pierwsze co sie odjebuje w tych komentarzach, to skisłem motzno. No, skoro mamy to za sobą to teraz powiem tak...

Wkładajcie sobie do ryja co chcecie, trawe, mięso, kamienie, gówno. Co kto se tam chce. Ba, dorabiajcie se nawet ideologie, że #!$%@? piasku pomaga wam jakoś na trawienie,
  • Odpowiedz
@grecki: Małpy są wszystkożerne tak jak człowiek. Roślinożerna to jest krowa. Człowiek nie potrafi trawić celulozy jak krowa i nie żywi się samym mięsem jak #!$%@? lew.
  • Odpowiedz
@Hapecki: Na zdjęciu był goryl, - żywi się głównie owocami i warzywami. Czasem zje termita albo dżdżownicę. Szympans, najbliższa małpa człowiekowi, poluje w zasadzie z nudów i bez mięsa radzi sobie doskonale.

Argument inwalida.

ale żeś rzucił argument.


@TheFriQ: jaki język, taki argument.

a artument z zębami jest #!$%@? bez sensu. widziałeś kły u niektórych małp?


@TheFriQ: Zgadzam się, że jest bez sensu, ale to nie wymyśliłem wrzucanie "mamy
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Brawo. W końcu ktoś zauważył, że zęby to nie argument. Goryl jest roślinożerny, a ma kły, #!$%@? cud.

Mój komentarz był odpowiedzią na debilne stwierdzenie:

"Mam siekacze i chciałbym ich używać a nie #!$%@? sałatę."
  • Odpowiedz
@grecki: zresztą co ja sie tu bede...

Jedz sobie tylko korzonki, trawę, bakłażany itd. Mam gdzieś nawet fajny przepis na faszerowaną cukinię. Będziesz chciał to Ci prześlę. Jak chcesz to i płucz sobie odbyt wywarem z buraków, ale pamiętaj, bez glutenu ma być! Bo od glutenu eksplodują benizy #pdk.

Zaraz pora lunchu, z całego tego wątku naszła mnie ochota właśnie na stek. Tak więc, zamówię sobie zaraz kawał martwej, prawie
  • Odpowiedz
@TheFriQ: to płukanie odbytu to tak się przygotowujesz do anala? ;)

Ja właśnie zjadłem sobie cukinię (przysmażaną z innymi warzywami) i quinoa z ryżem i soczewicą - polecam ten tryb życia :D. Sam sobie ugotowałem, a co!

  • Odpowiedz