Wpis z mikrobloga

"Harry Potter" oglądany od początku po raz kolejny po kilku latach to ciekawe doświadczenie, coraz bardziej mroczny z każdą kolejną częścią, bohaterowie coraz mniej dziecinni, Hermiona coraz ładniejsza, a Potter coraz bardziej wygadany.
I ten wspomnień czar, kiedy przypominasz sobie jak pochłaniało się za dzieciaka jedną książkę za drugą :)

#harrypotter #emmawatson #wspomnienia
GreenArrow - "Harry Potter" oglądany od początku po raz kolejny po kilku latach to ci...

źródło: comment_YwPhGUK6IzA2YwU99c0UV3K9qGhGh5ZM.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@GreenArrow: Mi nie siadły początkowe części bo były strasznie dziecinne, ale za to ostatnie były świetne. Nigdy nie byłem fanem, ale jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy dorastali razem z książkami i ich postaciami. :)
  • Odpowiedz
@binerek: to jest właśnie najlepsze, zawsze coś nowego :) :)
@Krs90: mi za dzieciaka właśnie początkowe podobały się najbardziej, potem zaczęli ginąć bohaterowie, więc smutek, ale z wiekiem to się zmienia :)
  • Odpowiedz
@GreenArrow: Pamiętam jak za dzieciaka potrafiłem leżeć na łóżku i godzinami czytać każdą kolejną część. Z wiekiem jakoś minęła mi fascynacja takimi książkami ale fajne wspomnienia zawsze będę miał z HP ;)
  • Odpowiedz
@Krs90: @GreenArrow: zacząłem czytać jak miałem z 8 lat, ostatnią część już czytałem w gimnazjum, w klasie się dzieliliśmy udostępnionymi lewymi tłumaczeniami, w pewnym momencie postanowiłem wszystkich wyruchać w dupę i przeczytałem po angielsku. Ale to było dobre.
  • Odpowiedz
@Krs90: Właśnie to jest w tej serii świetne. Ja zaczęłam ją czytać jakoś we wczesnej podstawówce i bohaterowie rośli razem ze mną, a język i fabuła były coraz bardziej "dorosłe"
  • Odpowiedz
@GreenArrow: @mimochodem: To że bohaterowie rosną razem z tobą, to jest zaleta dla wąskiej grupy ludzi.
Cała reszta dostała serię, która jest kompletnie niespójna, styl leci od bajeczek do jakiegoś i tak słabego fantasy.
Próba logicznego połączenia wydarzeń z oddalonych książek wywala się całkiem.
  • Odpowiedz
@GreenArrow: Według wielu może to być "gówniata" książka. Jednak mi się podoba, dorastałem razem z bohaterami i do dziś to top 3 moich ulubionych serii. Szkoda tylko, że za szybko czytam, bo jak z rana usiądę to wieczorem kończe całą serię. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz