Wpis z mikrobloga

@Hardporecorn: Absolutnie, chcieliśmy tylko przypomnieć, że była ostatnio grupa specjalizująca się w zakopywaniu w zmowie i cieszymy się, że Wykop monitoruje takie zachowania oraz reaguje bardzo sprawnie.


@FaktyTVN: Jak pisałem, ostatnio redakcja conowego.pl zachowywała się podobnie do was - już tutaj praktycznie ich nie ma, więc rzeczywiście moderacja działa sprawnie - z opóźnieniem, po cicho - ale sprawnie.
@FaktyTVN: Nikt nie będzie karać użytkowników za taką bzdurę. Każdy użytkownik będzie głosował jak chce i na co chce, a wam nic do tego.

Ostatnio pewne grupa manipulowała w ten sposób i poniosła konsekwencje.

Radziłbym jeszcze raz zastanowić za co oni dostali bana. Co innego grupa manipulująca znaleziskami w wykopalisku, a co innego jednostki głosujące według swojej woli.
@FaktyTVN: Ciekawostki, ple ple ple. Spójrzmy prawdzie w oczy - nie zależy Wam na informowaniu Wykopowiczów ani Mirków o tym co tam w trawie piszczy. Dlaczego miałoby Wam zależeć - mało kto Was tutaj lubi. Wstawiacie swoje treści na Wykop, bo zależy Wam na dodatkowym ruchu generowanym przez tę stronę. Do tej pory byłem względem Was neutralny i generalnie miałem w nosie co tutaj sobie mirkujecie, ale ten post jest trochę
@FaktyTVN: ale wy jesteście kuwra obrońcami profesjonalizmu Waszych reporterów. Powiedzcie mi, po co wy tu jesteście i po co spamujecie swoimi wynurzeniami? Czy serio macie jakieś podwyższone rankingi w czymkolwiek dzięki Waszej obecności tu? Nie musicie usuwac konta, ale po prostu sobie stad idzcie i nie piszcie już. Jeżeli jeden użytkownik dostanie przez Was bana to ja będę Moderację błagał na kolanach, żeby Was tu wypieprzyć wy agenci #!$%@?.
@FaktyTVN: produkujecie spam, dlatego nikt nie wykopuje waszych znalezisk. Zajmijcie się poważnymi sprawami i zostańcie tam gdzie wasze miejsce, czyli w telewizji.

A ten wpis to jak płacz 5 latka w sklepie, bo mama nie chciała kupić mu batona...

Aby zaistnieć tutaj produkujcie materiały, które nie kształtują poglądów na dany temat, np. sprawa aborcji. Wasz materiał wygląda tak, że wypowiada się lekarz, który nie mówi o tym jakie są dobre i