Wpis z mikrobloga

Jest jakaś inna metoda oprocz tabletek anty i prezerwatyw? Moj rozowy pyta sie mnie czy moze odstawic tabletki no bo, juz od pol roku jak zaczela je brać nasz zwiazek jest coraz gorszy. Czesto są klotnie, raz prawie doszlo do rozpadu itd.Ogolnie jest inna osoba, ktora poznalem na poczatku i , w ktorej sie zakochalem. Gumy za to dla mnie są aseksualne.To jak lizanie cukierka przez folijke. Seks juz nigdy nie bedzie taki sam. Jest jakas inna metoda, ktora tak nie ryje bani? #rozowepaski #antykoncepcja
  • 71
Ogolnie jest inna osoba, ktora poznalem na poczatku i , w ktorej sie zakochalem.


@mlg20: Zdradzę ci sekret: Ludzie z tej miłosci sa oczadziali, teraz ci przeszło i widzisz jaka na prawdę twoja laska jest. Tu tabsy nie maja nic do rzeczy. Mozecie sie pukać metodą kalendarzykową czy cos takiego, są nawet takie apki do telefonu z tego co pamietam. Jak miałem kiedys dziewczyne to ona miała taka apke na telefonie
@mlg20: A skoro ma humory po tabletkach i źle sie po nich czuje to są po prostu zle dobrane. To są podstawy, zawsze sie robi kontrolne 2 miesiace i trzeba obserwować reakcje. Jeśli zaczela byc bardziej drazliwa, to bylo jej to powiedziec i by zmienila i po kłopocie. Niech idzie do gina i powie co sie dzieje to dostanie nowe bez skutkow ubocznych