Wpis z mikrobloga

Jest jakaś inna metoda oprocz tabletek anty i prezerwatyw? Moj rozowy pyta sie mnie czy moze odstawic tabletki no bo, juz od pol roku jak zaczela je brać nasz zwiazek jest coraz gorszy. Czesto są klotnie, raz prawie doszlo do rozpadu itd.Ogolnie jest inna osoba, ktora poznalem na poczatku i , w ktorej sie zakochalem. Gumy za to dla mnie są aseksualne.To jak lizanie cukierka przez folijke. S--s juz nigdy nie bedzie taki sam. Jest jakas inna metoda, ktora tak nie ryje bani? #rozowepaski #antykoncepcja
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: no k---a dotad gadalem z innymi kobietami i wystarczy odpowiednie dobranie tabletek i zadna nie miala takich lotow. Powtarzam gumy sa c-----e.S--s to przyjemnosc a przez gume to jak przez szybe...
  • Odpowiedz
@mlg20: zależy. Mi lekarz trafił z tabletkami idealnie, zero jakichkolwiek skutków ubocznych, ale znajome miały takie problemy, że się nie dało normalnie funkcjonować. Niech je odstawi, jeśli się źle czuje. Mimo całej sympatii dla tabletek, wiesz że one obciążają wątrobę? Wiesz, że trzeba sprawdzać regularnie krzepliwość? To nie są cukierki do łykania jak popadnie, mogą jej nie pasować. I to jest gorsze uczucie, niż "c-----e" gumki, bo rzutują na zdrowie.
  • Odpowiedz
@mlg20: Ale nie wmówisz mi, że jak bierze tabsy i źle sie czuje, że Ci często pozwala na tą przyjemność :P
Dziewczyna ma widać słaby organizm i nie moze brac zadnych metod hormonalnych, skoro nawet ginekolog jej odmawia. A na pewno się zna..
Wiec albo gumy albo abstynencja... Przemecz sie jakis czas, a jak ona odpocznie od hormonow i sie ustabilizuje to wypróbuje nowe.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Bo i brak jasnych i klarownych regulacji. W teorii nie była nielegalna, ale istnieją przesłanki prawne i etyczne, które mogłyby ją uznać za nielegalną.. Ciężko znalezc kogos kto się podejmie, ale istnieja gabinety w tym sie specjalizujące. Ale pro bono to one nie dzialaja i sporo kasy sie w tym utopi :P
  • Odpowiedz
@mlg20: Jest odwracalna, ale mogą wystąpić problemy i komplikacje. 100% pewności się nie ma, nie każdy zabieg przywracania płodności się udaje. No i koszta. + Problemem jest to, że to raczej nie są mega popularne zabiegi w Polsce i ciezko znalezc dobrego specjalistę.
  • Odpowiedz
@mlg20: Musisz też pamiętać, że drożność to nie wszystko i odsetek ciąż jest o wiele mniejszy. Przed chwilą znalazłam statystykę, że po 10 latach szansa na ciaze to 20%
  • Odpowiedz
@mlg20: przykro się Ciebie czyta. chcesz na siłę wmuszać w dziewczynę hormony, bo nie lubisz gumek? Ty nie lubisz i się nie przeprosisz, ale ona musi czwarte pigułki testować i się męczyć? słabe. proponuję kompromis albo sobie dobierz wygodne p----------y. Ty masz kilka minut frajdy, a ona ma cały miesiąc męki przez te tabletki. warto?
  • Odpowiedz
@Gibbon: nie pisałam o sobie. fakt jest jednak taki, że średnio stosunek trwa od kilku do parunastu minut. sama penetracja. średnio. niech nawet godzinę macha - ona i tak ma cały miesiąc męki. daruj sobie osobiste wycieczki na temat mojego życia seksualnego, bo to nie ja narzekam na ten temat na mirko ;)
  • Odpowiedz