Wpis z mikrobloga

Kolejne śmieszne #rozdajo #rozdajozadarmo kodów z obecnego #cda. #januszebiznesu wystawiają je do dychaczu na allegro, ##!$%@? to ja nawet nie wiem. Cholera, jakby była wersja bez CD, to bym kupował bez płytek tą gazetę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spośród plusujących rozlosuje dwa klucze:
- kod do serwisu VOD Chili o wartości 60 cebulionów
- kod #steam na grę Car Mechanic Simulator 2014

Powodzenia, mnie się one ni #!$%@? nie przydadzą - i tak za dużo czasu spędzam w piwnicy. Losowanie jutro wieczorem.
  • 20
Cholera, jakby była wersja bez CD, to bym kupował bez płytek tą gazetę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tux3284: Po co ci CD-Action bez gier? _
Kiedyś to bym zrozumiał, bo net był trudniej dostępny i mniej contentu w nim było. Ale teraz? Nawet jakby CDA trzymało jakiś przyzwoity poziom oraz nie miało zarozumiałych i bezkrytycznych redaktorów, to i tak nawet nie ma startu do tego,
@tux3284: No to w sumie trochę jak ja. Tyle że ja za tę gazetę bez płyty bym nawet złotówki nie dał i kupuję ją przez neta z paromiesięcznym opóźnieniem 5zł/nr... Takie #cebuladeals trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zwanek: Nie kupuje wszystkich jak leci, zależy od hajsów/nastroju i tak dalej. Fajek nie palę toteż nie mam bólu wydać sobie 16zł dla przyjemności raz na miesiąc bądź dwa. Pomyśleć że moja sis i padre takie jedno CDA na łebka dziennie przepalą, lol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@3edcvfr4: Tak, Smuggler toczył wojnę o to.

BTW: mniej więcej raz w roku kupię #cdaction z ciekawości, co tam się dzieje i stwierdzam, że #gimbaza tam jest straszna. SMG to gość ok. 40 lat, a w AR lansuje się na cool kolesia, co to z młodzieżą potrafi heheszki odwalać i takimi, ojej, przezabawnymi kawałami sypie, że po prostu żenada. Ten gość się skończył, nie wiem tylko, po co oni go tam