Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,mam mały problem.
Otóż chciałem sobie postawić serwer www w sieci tor.
Skonfigurowałem Nginxa i TORa odpowiednio (chyba)
I teraz chciałbym wgrać tam phpmyadmin do obsługi bazy danych. Używam debiana,serwer również stoi na tym systemie. BTW. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć skąd i co wymazać aby serwer nie pluł informacjami o sobie ?
dzięki :)

#Tor #internet #serwer #torbrowser #debian #linux #unix #newbie #help #plz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cmman: W mojej opinii najlepiej zrobić stronę ... w HTML. Wtedy są one po stronie serwera, PHP nie pobiera żadnych danych - a taki serwer ma jedną linijkę w Bashu. O ile profil strony na to pozwala
  • Odpowiedz
@pneumokok: dlaczego uważasz że jest to głupie ?
Tworzę projekt,potrzebuję postawić w sieci TOR przykładową stronę opartą o PHP + sql.
Nie jestem zaawansowany w tej dziedzinie,sama instalacja debiana sprawiła mi trudności aczkolwiek przeczytałem w sieci że tak będzie najlepiej,niestety zgubiłem się po drodze i nie potrafię postawić na serwerze bazy danych :/
  • Odpowiedz
@pneumokok: tego właśnie wymaga projekt aby użyć sieci TOR,ogarnął bym to na 99% po za tą siecią i nie zawracałbym Wam głowy,a że takie a nie inne wymogi aby dostać się na studia to nie moja wina.
  • Odpowiedz
@pneumokok: jestem przeciw CP,chcę zacząć studiować w Szwecji. Tu wymagają takich rzeczy. Studia dt. bezpieczeństwa sieci i infrastruktury ~ czy coś takiego rzecz w tym że w polskim technikum nic o Torze nie było i a już na pewno nie konfigurowanie serwera.
  • Odpowiedz