Wpis z mikrobloga

@hacerking:

Ale facet, któremu się chce ruchać to spoko gość, tak?

Nie wiem. Nie wiem o kim mówimy. Nie wiem jaki on jest.

#!$%@?ąc od tego, tylko nie usiłuj tu wmawiać jakiejkolwiek symetrii. Zachowania ludzkie, uwarunkowania kulturowe i empiryka -- łącznie z twardymi statystykami -- są nieubłagane. Symetrii nie ma. Taka jest dynamika społeczna.

Mężczyźni poszukują seksu, rozporządzają zaangażowaniem. Kobiety poszukują zaangażowania, rozporządzają seksem.

Każdy młody facet 5-6/10 nie może sobie
@Peruzzi: Ale czego ty się spodziewasz ziom? Nigdy nie używałem, ale widząc po wpisach na mirko #badoo to właśnie aplikacja do spotykania tego typu dziewczyn.
No i proszę Cię, ogarnij się. Używasz najgorszego wariantu xD pisząc wielkie X i małe d, a poza tym nadużywasz. :P
@Sh1eldeR: Często są też tacy chłodni i wyrafinowani mężczyźni, podkreślam mężczyźni, stawiający koniecznie kropkę na końcu wiadomości, nie dajacy po sobie poznać uczuć, lubia dyskutowac z dziewczyna o programowaniu, filozofii, polityce i innych jakze ciekawych dla obu płci tematach
Niestety najczesciej nie udaje im sie jednak doprowadzic do kopulacji mimo swojej elokwencji i nie pisania "xD" na koncu jak jakas nizina intelektualna