Wpis z mikrobloga

@Kossan: Strzelam że jesteś z dosyć małej wioski bo taki scenariusz powtarza się za każdym razem gdy wioskowa drużyna wchodzi do III/IV ligi. Zaczynają ściągać zawodników a później gdy zaczyna brakować pieniędzy okazuje się że klub się rozpada. Sam znam przypadki 3 czy 4 takich klubów. Chociaż w waszym wypadku może być inaczej. Dobrze, że złożyliście nową ekipę i chcecie dalej kopać. Jak długo grasz? Jesteś doświadczonym czy młodym zawodnikiem?
@ReaSSe: Gram w tej drużynie od młodzików do teraz czyli 19 roku życia przez ten czas przewinęło się naprawdę sporo talentów. Tak jest to wioska ale z tych większych, a sponsorami byli lokalni przedsiębiorcy mających majątek liczony w mln złotych. Jednak główny sponsor w końcu się zdenerwował i było po IV lidze. A wystarczyło brać z 2-3 młodych co sezon. Jednak teraz każdy może z nami kopać jeśli wykaże taką chęć
@ReaSSe: ciekawiło mnie czy są jakieś wytyczne, bo niewielka to powiedzmy do +/- 0,5. Pisałeś wcześniej, że dbasz o kondycje (logiczne) zatem czy masz jakieś testy sprawnościowe? Może Cooper albo coś? Jak wygląda taki test sprawnościowy dla początkującego, a jak dla kogoś wyżej jak Ty?
@linoleum: Tak mamy testy sprawnościowe. Jest to interwał 10 okrążeń (sędziowie którzy chcą awansować biegają 12 okrążeń) 150 metrów biegu i 50 metrów marszu. W zależności od klasy rozgrywkowej czasy na te interwały są różne. Ja na przykład miałem czasy: 150 metrów w 30 sekund a 50 metrów w 40 sekund i to jest pół okrążenia. Tak 24 razy czyli 12 okrążeń. Jeżeli chcesz dokładne czasy to mogę przesłać na pw.
@ReaSSe: nadal sędziuję. Po prostu pierwsze szczeble rozgrywek pokonałem dosyć szybko i awans do III ligi zajął mi 3 lata. Na tym poziomie aktualnie zdobywam doświadczenie, bo tego nie da się "wytrenować" czy "nauczyć"