Wpis z mikrobloga

@Kossan: Swoje w B klasie też przeszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego degradacja z IV ligi? Dużo zawodników ze starego składu zostało? Jakie teraz macie plany?
@ReaSSe: ale te awanse wynikały bardziej z bardzo dobrego sędziowania(czyt. opinie tych obserwatorów) czy po prostu za to, że regularnie sędziowałeś spotkania?

Jakie kwoty są za B-klasę, A-klasę i okręgówkę?

W momencie kiedy zrobiłeś już wszystkie uprawnienia to jesteś zobowiązowany do sędziowania wszystkich spotkań, które Ci zlecą czy możesz sobie czasami weekend odpuścić bo np. masz jakąś ważną imprezę rodzinną?
@Vojak: Awanse sędziów przeprowadza się niemalże tak samo jak awanse klubów w rozgrywkach. Jeśli jesteś na pierwszym czy drugim miejscu w rankingu to awansujesz. Ja miałem dobre noty obserwatorów + bardzo dobrze piszę testy + mam dobrą kondycję + jestem młody jak na środowisko sędziowskie.

Jeśli jesteś zainteresowany kwotami zapraszam na pw.

Jest referent obsad który rozsyła nam spotkania do prowadzenia. Oczywiście gdy wypadnie mi coś ważnego to piszę maila z
@Vojak: Ani trochę. Znam ludzi którzy w tym wieku zaczynali i zaszli daleko. Wiadomo że im szybciej tym lepiej, ale zaczynając w takim wieku sądzę że możliwa jest IV liga jako główny, może III przy bardzo dobrych predyspozycjach i ciężkiej pracy.
@ReaSSe: sponsorzy się wycofali bo za mało osób z drużyn młodzieżowych było wprowadzanych do seniorów, grali ludzie przyjeżdżający na treningi ponad 70km dwoma busami i brali spore pieniądze. Młodzi zaś nie dostawali szansy a talentu im nie brakowało jednak większość była nastawiona albo gramy u siebie albo w ogóle i się nie rozwijali. Teraz nowa ekipa, sami młodzi i chcemy opanować B klasę :D