Wpis z mikrobloga

Mam rzadką brodę, ale nienawidzę golenia. Głupio iść z takim zarostem na jakieś rozmowy o pracę, ale lenistwo zwycięża. Postanowiłem więc uknuć szatański plan. Założyłem własną działalność w internecie, poświęciłem rok na jej rozwój- przez ten czas żyłem za pieniądze z oszczędności. Zainwestowałem 40 tysięcy złotych w rozwój strony, promocję. Nie wliczam w to kosztów oprogramowania i pozyskiwania baz danych. Ale mimo depresji udało mi się, zarabiam >średnią krajową i zwróci mi się to z zyskiem. Znajomi kisną z mojej motywacji do dziś.

#truestory #coolstory #motywacja #broda
tajemniczygosc - Mam rzadką brodę, ale nienawidzę golenia. Głupio iść z takim zaroste...

źródło: comment_iPUlhdlTUZ9nu8UxrtlcG1mHAlAyFvAM.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: Myślę, że na wszystkim, jeśli ma to sens od samego początku. A jak nie... to różnie bywa :D

Zapewniam firmom zasięg w internecie (także viral) i zarabiam na prowizji od usług w zależności od wymagań i tego, co może zaoferować klient. Myślę, że sukces zawdzięczam szerokiej gamie sposobów płatności, choć razem z nowym wspólnikiem myślimy nad ujednoliceniem cen.

Poza zasięgiem i reklamą, projektuję i zapewniam legalne miejsca reklamowe i banery
  • Odpowiedz