Wpis z mikrobloga

@mulen:
Nie wiem kim jesteś.
Ale wiem, że jest bardzo wiele osób, które potrafią jednego dnia mówić, że 50-metrowa kiczowata tęcza jest ozdobą, po za tym miasto jest wielkie i jest miejsce na każdy rodzaj sztuki a osoby, którym ona przeszkadza są nietolerancyjne - a następnego dnia mówią, że w Warszawie nie ma miejsca na pomnik ofiar katastrofy w Smoleńsku, a w ogóle to byłby on dyskryminujący, bo nie każdy mieszkaniec
@Dutch: wierze w ład architektoniczny i dobry gust, tęcza nie pasowała ani do jednego ani do drugiego. Jeżeli chodzi ci o wiarę katolicką, to nie chodzę co niedziele do kościoła, nie przestrzegam koscielnych nakazów itd. więc twoja teoria padła. Przeciwko tęczy czy homoseksualistom też nic nie mam, ale ta instalacja szpeciła okolicę i stała zdecydowanie za długo. Było tyle lepszych miejsc, parki, pole mokotowskie, krakowskie przedmiescie....
@Dutch: pamiętasz poprzednie instalacje tego typu? jak krowy czy misie? Wiesz w czym miały przewagę, pomimo ze tez były kiczowate i srednio pasujace do miasta?


tak ta tęcza była kolorowa a przy tym kiczowata i brzydka, nie pasuje do okolicznej zabudowy a całe zamieszanie jakie wywoływała było celowe, uważasz że instalacja czy happening artystyczny na placu piłsudskiego składający się z honorowej warty klaunów też byłby w porządku?( ͡° ͜ʖ
@kozaqwawa:

instalacja czy happening artystyczny na placu piłsudskiego składający się z honorowej warty klaunów też byłby w porządku?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Musiałbym ją najpierw zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyle że, mimo szczerych wysiłków, nie widzę związku między klaunami na Placu, a subtelnie ożywiającą krajobraz szarych kamienic tęczą. Dziwnym trafem jako "brzydką" oceniają ją hardkor prawaki, a normalni ludzie, tj. większość warszawiaków strzelała
@Dutch: nie, palma mi nie przeszkadza, po którejś tam wymianie liści nawet nieźle wygląda, tęcza natomiast była brzydka :) "subtelnie" to nie jest najlepsze słowo, też strzeliłem sobie selfi z tęczą, nie przeszkadza mi jako symbol czegokolwiek natomiast nie da się ukryć że nie pasowała i była brzydka oraz to że lokalizacja była wybrana specjalnie zeby ludzie się #!$%@? i prasa pisała..... To jest celowe wsadzanie kija w mrowisko, gdyby stała
@kozaqwawa:

też strzeliłem sobie selfi z tęczą natomiast nie da się ukryć że (...) była brzydka

A co to za #logikarozowychpaskow ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

lokalizacja była wybrana specjalnie zeby ludzie się #!$%@? i prasa pisała

Ale że co, że kościół? Wiesz, że w tym kraju kościół jest na każdym rogu? :)

60% z próby, 60% respondentów wybranych przez jakiś ośrodek badania opinii publicznej, to jest
A co to za #logikarozowychpaskow ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dutch: widze że chyba miałeś praktykę w Gazecie albo TVN24 przy manipulacji cytatów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tak już działa sondaż, że bada próbę, a nie całą populację ;) Wciąż chyba lepiej niż gdybym napisał "95% moich znajomków wkleja na fejsa focie z tęczą i płacze po jej utracie"


@Dutch: u