Wpis z mikrobloga

tam zaczyna się agresja i wyzywanie strony przeciwnej.


@Zatwardzenie: Czy ty nie pisałeś kilka wpisów wcześniej czegoś w stylu "Leczcie się", "Jesteś intelektualnym zerem."?
  • Odpowiedz
Album - prawie 900 zdjęć uśmiechniętych osób z tęczą w 1 dniu


@artpop: 900 zdjęć z czego niektóre osoby są na 4 zdjęciach.

Sierp i młot razem są symbolem. Tęcza to po prostu
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: To że tęcza była jedna nie powoduje "nierówności", wszędzie wiszą krzyże, flagi, a pomniki przedstawiają konkretne życiorysy i wszystkie te symbole różnych stylów życia, przekonań i ideałów nie powodują nierówności. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@OpenTheWidow: Bardzo mądry komentarz. Zgadzam się całkowicie z wyjątkiem pierwszego zdania. Gdyż właśnie ta tęczowa konstrukcja powoduje nierówność. Nie widzę powodu czemu, by nie postawić teraz innej tęczy.

Wszędzie jest nierówność.
Wszędzie wiszą krzyże, ale nigdzie nie ma półksiężycy.
Wszędzie są różne symbole i pomniki, ale jest pewna
  • Odpowiedz
następnego dnia mówią, że w Warszawie nie ma miejsca na pomnik ofiar katastrofy w Smoleńsku, a w ogóle to byłby on dyskryminujący, bo nie każdy mieszkaniec Warszawy go chce.


@p4ws: Wybacz, ale kto tak mówi? Nigdy nie spotkałem się z tak sformułowanym zarzutem. Ludzie co najwyżej nie chcą pomnika smoleńskiego na Krakowskim Przedmieściu przed pałacem prezydenckim. Co mnie jakoś specjalnie nie dziwi, biorąc pod uwagę zawłaszczenie tej katastrofy przez jedną
  • Odpowiedz
  • 0
@ketorw: w sumie masz racje. Po prostu nie mam nic do Geji a tańczą nie była brzydka i oburzyło mnie te długo trwające zamieszanie
  • Odpowiedz
@mulen: Przytoczę pewien cytat pewnego artysty (prawdopodobnie poglądy też lewicowe) :

"Ta tęcza w ocenie jej formy plastycznej jest po prostu obrzydliwa: Nie wyważone proporcje łuku, jej skala wobec otaczających obiektów i architektury, otaczającej ją przestrzeni, Barwy i ich przenikanie dają wrażenie niepotrzebnej materialności, drażni wielokątna a nie z wycinka koła konstrukcja łuku. Wartością tutaj jest jedynie koncepcja. Realizacja to prowincjonalny "obciach" na miarę krasnala w ogródku (nie każdego)."
  • Odpowiedz