Wpis z mikrobloga

@InsaneMaiden: Adoracja wafelka no proszę Cię... Myślisz, że za czasów Jezusa były takie pojęcia? Nie. Jezus siedział na kamieniu i nauczał. Nie było żadnych adoracji, prostracji. KK wymyślił te bajki, żeby jeszcze bardziej uzależnić od siebie biednych ludzi
  • Odpowiedz
@mambeke: najpierw piszesz głupotę o tym, że chrzest nie miał żadnego znaczenia, później, że się ludzie modlą do księdza, a na koniec "gwiazda wieczoru" - Jezus siadający na kamieniu i nauczający. Szkoda, że Twoja wiedza nie sięga Czwartkowej Ostatniej Wieczerzy.
  • Odpowiedz
różni ludzie mają różny wyznacznik tego co jest śmieszne, a co już nie


@InsaneMaiden: w takim razie nie rozumiem Twojego oburzenia. Mnie to bawi, bo nie wyobrażam sobie co musi się dziać w głowie zdrowego człowieka, żeby kłaść się na ziemię, albo jeszcze lepiej - na tory, jak na zdjęciu powyżej.
  • Odpowiedz
@yeloneck: to coś nas łączy. Dla mnie też jest sporo niewyobrażalnych absurdów. Ja np. nie wiem co się dzieje w głowie zdrowego człowieka, który pali fajki, bierze n-------i czy chociażby jedzie motorem 250km/h :-)
  • Odpowiedz
@mambeke:

Albert Einstein też był wierzącym w Boga i jego też wyzwiecie od niedouczynych debili. Wy ludzie- ateiści po prostu nie dopuszczacie do siebie myśli ze coś może istnieć poza życiem grobowym. Wierzycie w zielone ufoludy, a w Boga już nie. Zielonych ufoludów też nikt nie widział na ziemi. Właśnie, dlaczego zielone a nie niebieskie? Nikt do dzisiaj nie potrafił znaleźć brakującego ogniwa między małpami a ludźmi.... Nikt do dzisiaj
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: akurat tych rzeczy też nie jestem w stanie ogarnąć. Do tego u mnie dochodzą właśnie ludzie, którzy ślepo wpatrzeni w religię będą robić to, co według kogoś innego jest jakimś największym uniżeniem wobec Boga. Kto to w ogóle wymyślił? Ludzie zamiast faktycznie wierzyć, robią rzeczy, które są jedynie uznane za największy przejaw wiary.
  • Odpowiedz
@Konfucjusz: Teraz żeś d-----ł do pieca. Po kolei.
- wielu naukowców było wierzącymi. Jednak nie widziałem, żeby Einstein leżał krzyżem w kościele
- zobacz jaki jest wielki wszechświat, który został do tej pory odkryto. To, że gdzieś istnieje życie poza Ziemią wynika nawet z prostego rachunku prawdopodobieństwa.
- przepowiednie Nostradamusa można podczepić pod co się chce. Pod to co aktualnie jest na topie. W ogóle jak można wierzyć w "przepowiednie".
  • Odpowiedz
@mambeke:
Wy ludzie słabej wiary chcecie wszystko pojmować rozumem. Tak świat nie działa!!! Tym czasem nie karmię trolla, przemyśl swoje postępowanie. Osiągnij coś w życiu to pogadamy. Lecę do pracy!
  • Odpowiedz
@Konfucjusz: Dajemy. Dostają z budżetu, na który każdy Polak się zrzuca. Na wszystkie ich ulgi i zwolnienia. Ich firma nie musi się rozliczać z fiskusem jak każda inna.
  • Odpowiedz