Wpis z mikrobloga

Ostatnio coś zauważam na wypoku wysyp różowych, które… powiedzmy delikatnie, potrafią podnieść ciśnienie wypisywanymi kretynizmami. Jakaś plaga? Wakacje? Nie tak dawno "furorę" robiła **zapach_limonki** (nie będę jej wołał), a teraz te…
  • Odpowiedz
@sebek1987: Jeśli wyrażasz się o mnie jako chłopaczek z gimnazjum to wychodzi na to, że zaczynamy razem w poniedziałek. (o ile data z Twojego nicku to data urodzenia). Skoro nie podoba Ci się mój wpis to po co komentujesz? Po prostu omiń. Mnie i ponad 900 innych osób to śmieszy.
  • Odpowiedz
@mambeke: ze 13x na pielgrzymce byłem ;) ... Może nie jestem jakiś super pobożny, ale po 9dniach marszu ta chwila nie wydaje się tak głupia na jaką wygląda na zdjęciach i nie stanowi jakiegoś problemu natury "co ludzie pomyślą - a tym bardziej wypok" :)
  • Odpowiedz
@mambeke:

Czasem w zimę musi spać pod trzema kołdrami

Ale takie bajki to włóż gdzieś między Andersena i braci Grimm


Mój ksiądz wikary do dzisiaj posiada w mieszkaniu piecyk opalany drewnem. Oglądaj jeszcze więcej TVNu i
  • Odpowiedz
Już w preamburze konstytucji padają zwroty skierowane do Boga


@Konfucjusz: Jak już to w preambule. I nie, nie ma zwrotów do boga. PiS ma zamiar wprowadzić taką preambułę, ale nie ma szans.

Wy jako ateiści jesteście w
  • Odpowiedz
@mambeke:

Ile masz lat? Dobrze że mama zapłaciła ostatni rachunek za neostrade to możesz jeszcze nam chrześcijanom powrzucać.

Jak już to w preambule. I nie, nie ma zwrotów do boga.

Człowieku otwórz w internecie
  • Odpowiedz
@mambeke:

Kolejna brednia. Tzw katolicy, którzy chodzą co niedzielę na mszę to 40%. Ci co przyjmują komunię - 16%.


Sporo ludzi nie chodzi na msze, modli się w domu. A Was ateistów ile jest w Polsce? Kilka procent? I to chyba większość na wykopie.
  • Odpowiedz
@Konfucjusz: Pokaż mi w konstytucji naszego kraju odwołania do boga.

Ale dlaczego akurat wyobrażacie sobie zielony ufoludy, dlaczego nie niebieskie?


Gdzie napisałem, że istoty pozaziemskie są zielone?! Nikt nie wie jak wyglądają, bo jeszcze sie z nimi nie
  • Odpowiedz
@Konfucjusz:

Sporo ludzi nie chodzi na msze, modli się w domu. A Was ateistów ile jest w Polsce? Kilka procent? I to chyba większość na wykopie.


Wciąż daleko to tych 92% o których mówią fanatyczni katolicy. I prawda - ateistów jest mało - ok 10%. Jednak wielu jest agnostyków i wyznawców innej wiary.
  • Odpowiedz
Wciąż daleko to tych 92% o których mówią fanatyczni katolicy.


@mambeke: g---o prawda, tak duży odsetek katolików w Polsce i to jeszcze praktykujących to wymysł z czasów chyba stanu wojennego - OBOP, dziecko Kiszczaka i Jaruzelskiego takie informacje publikowało od początku lat 80-tych.
  • Odpowiedz