Wpis z mikrobloga

Doszły KZ ATE :)
Słuchawki zamówione 18 w Polsce były już 22, WER trzymał je aż do dziś.

Jak na razie bardzo fajnie grają,super są te piankowe nakładki-nareszcie doki mi nie wypadają ;_;

Słuchawki przyszły w całkiem zgrabnym pudełeczku za które dopłaciłem 2$.
Same z siebie wyglądają elegancko,kabel wygląda też na porządny,ciekawostką są te złote odważniki na każdym końcu kabla.

Co do dźwięku to grają lepiej niż moje Brainwavz/Koss PP,scena jest tylko trochę płytka,ale pewnie jeszcze się wygrzeją.

Dałem za nie 12,10$ na tej aukcji

#itemyzchin #aliexpress #pokazzakupy #sluchawki #muzyka

http://www.aliexpress.com/item/2015-Brand-New-Original-KZ-ATE-3-5mm-In-ear-Earphones-HIFI-Metal-Stereo-Headsets-Super/32347673939.html
Pobierz Rain - Doszły KZ ATE :)
Słuchawki zamówione 18 w Polsce były już 22, WER trzymał je a...
źródło: comment_NdRx9wVkcAwpUUqnVRR0udJXC6QBTfzR.jpg
  • 11
@Rain_: masz jakieś porównanie z czymś innym? Chodzi mi dźwiękowo, jeśli chodzi o barwę - ciepłe/zimne. Bo zastanawiam się nad jakimiś tanimi słuchawkami z kablem OTE do biegania... W zestawie jest jeden kabelek, czy dwa?
Co do dźwięku to grają lepiej niż moje Brainwavz/Koss PP,scena jest tylko trochę płytka,ale pewnie jeszcze się wygrzeją.


@Rain_: tak się składa, że też mam Brainwavz (ProAlpha) i Koss PP i te KZ AZE przy nich brzmią jak jakieś pchełki dodawane do telefonu - po prostu tragedia. Zastanawiam się, czy jakieś #!$%@? mi nie przyszły.