Wpis z mikrobloga

ej Mirki, jakie słowa źle rozumieliście, jak byliście mali?

ja za gówniaka myślałem, że stosowanie "nielegalnego dopingu" oznacza energiczne wykrzykiwanie swojego imienia podczas biegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 220
  • Odpowiedz
@Kifot: jeszcze przypomniała mi się "sztuczka" jaką mi w zerówce pokazali koledzy xD poszedłem pokazać ją potem mamie - uformowałem z rąk taką kierownicę od motorku, mówię "mama łap za kierownicę", mama złapała, "pojeździła" i nagle znad kierownicy podniosły się moje dwa środkowe palce i mówię "brak paliwa" XD
  • Odpowiedz
@Kifot: Mój brat zawsze mówil, że coś śmierdzi jak z pyty jaguara. Wtedy jeszcze nie wiedziałam co to pyta i myślałam, że chodzi o paszczę :D
  • Odpowiedz
Jak mowili, że jest korek ba drodze, to szukałem tego korka :(

Tato wchodził mi do wanny i kazał szukać potwora z Loch Ness. Dopiero rok temu się dowiedziałem, że ten potwór nie isnieje.
  • Odpowiedz
@dejwidn: Ja miałem to samo, kiedyś gadaliśmy na trzepaku z młodymi sebixami, pierwsze gadki o dziewczynach itp... W pewnym momencie ktoś spytał, "a walicie konia?", a ja się zastanawiałem o co chodzi, co oni chcą od tych biednych koni. Nawet wtedy nie wiedziałem jeszcze, że mój benis to potrafi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja długo miałem mindfucka jak mi ktoś mówił, że jakaś osoba ma dziwny akcent. na polskim uczono nas akcentowania sylab w słowach i nijak nie mogłem tego podłączyć do dziwnego (zagranicznego) wymawiania słów. dopiero gdzieś na przełomie gimnazjum/liceum zrozumiałem o jaki 'akcent' chodzi.
  • Odpowiedz
@Kifot: może nie słowo, ale nie rozumiałem jak to jest, że jak jedziemy na zakupy to kościół jest po lewej stronie, a jak wracamy to już po prawej.. to były ciężkie rozkminy czterolatka
  • Odpowiedz
  • 2
@Kifot: jak byłem w 2 klasie podbazy to w 6 klasie był typek o pseudo "kondom" no i na chacie się chwaliłem że znam kondoma i ogólnie wielu osobom to mówiłem...
  • Odpowiedz
@Kifot: pamiętam że kiedyś sprawdziłem w programie i był tęczowy music box i czekałem, aż będą się bili
a tu śpiewali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz