Wpis z mikrobloga

Dobry boziu, co za festiwal #!$%@?, stulejarstwa i #rakcontent w tym znalezisku http://www.wykop.pl/link/2715107/how-can-she-slap-czyli-rownouprawnienie-w-akcji/

Nie rozumiem zupełnie tego co się dzieje z wykopem. Niby prawica tutaj króluje, Braun, Kowalski, Duda itp. na piedestale. Codziennie wiadomości o gwałtach popełnianych przez ciapaków oraz sytuacji związanej z ISIS. Jakby nie było, mocna tuba propagandowa #4konserwy ale cóż zrobić, użytkownicy tworzą ten portal.

Tylko mam mały dysonans. Konserwy generalnie odnoszą się do tradycji z wielkim uznaniem. A ważną częścią tradycji jest nietykalność cielesna kobiet. A ja widzę w komentarzach orgię stulejek które wyżywają swoje frustracje związane z kobietami, wycierając sobie mordę lewackim 'równouprawnieniem' płci. Cóż za wybiórcze myślenie. 'Wszystko co lewackie jest złe, lewactwo jest uniwersalną zarazą ale równouprawnienia należy przestrzegać w KAŻDYM WYPADKU'.

Jestem mężczyzną, Polakiem, patriotą. Akceptuję świat w którym się znajduję. Jeśli będzie wojna, pójdę w kamasze. Nie zamierzam emigrować bo chcę mieć udział w budowaniu mojej ojczyzny. I jako MĘŻCZYZNA znam swoją rolę w społeczeństwie. Jestem silniejszy od kobiety i nawet jeżeli ona mnie uderzy, nie oddam. Czy to takie trudne do pojęcia przez was stulejki? Jesteście silniejsi od kobiet i z tego prostego powodu nie wolno wam używać przemocy względem nich.

#stulejacontent ##!$%@? #neuropa #bekazprawakow
  • 41
  • Odpowiedz
@Ofacet: tylko dlatego, że jestem mężczyzną mam się dać pobić kobiecie? xD A jeśli jestem silniejszy od jakiegoś stulejarza to też mam mu się dać pobić i nie używać przemocy względem niego? Beka z kogo, chyba z ciebie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Graff: jaszka, chcesz być damskim bokserem? Śmiało, nie zabraniam ci. Tylko nie płacz jak ktoś to zauważy i pobije cie grupa wściekłych facetów.

Ja tylko powiedziałem ze to są moje poglądy. Jeśli ktoś uważa za na przykład w wypadku wojny ucieknie z kraju to mu tego nie zabronie przecież. Ale potepie.
  • Odpowiedz
@Ofacet:

Jestem silniejszy od kobiety i nawet jeżeli ona mnie uderzy, nie oddam. Czy to takie trudne do pojęcia przez was stulejki? Jesteście silniejsi od kobiet i z tego prostego powodu nie wolno wam używać przemocy względem nich.


Obezwładnienie to chyba też przemoc.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dziki_wieprz: nope, nie w momencie obrony.

A nawet jeśli masz rację, to myślę że wszyscy zrozumieli o co mi chodziło, czy rzeczywiście nie wyraziłem się jasno?
  • Odpowiedz
@Ofacet: razczej to jest lewacka hipokryzja. Kult feminizmu i rzekomej równości, a tu facet po prostu oddał w pysk agresorowi, w tym przypadku agresorce. Nie widze tu przełamania konwencji konserwatywnej. JAk Cie baba dźgnie nożem to też uznasz, że nie można się bronić bo to baba ?
JEśli sobie wyobrażasz, ze konserwatyzm to stanie i patrzecne jak baba Cie bije po mordzie to polecam zmienic ksiazki ktore czytasz na inne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Asterling: zapal sobie papierosa, zastanów się nad tym co piszesz a potem wróć. Ja jestem zawsze chętny do dyskusji ale musi mieć ręce i nogi a ty rzucasz to teksty o znecaniu się które w kontekście tego tematu są nie na miejscu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@victorek: Kiedy powiedziałem ze nie wolno się bronić?
Gdzie ja mówię o szacunku do kobiet?
Gdzie ja pochwalam feministki?

Twoje zarzuty są wyssane z palca.
  • Odpowiedz