Wpis z mikrobloga

@Adrian77: potrzebujesz rachunku maklerskiego, który zakłada się w domu lub biurze maklerskim. Możesz oczywiście kupić nawet jedną akcję KGHM-u, jednak pamiętaj, że za każdą transakcję pobierana jest prowizja. Zazwyczaj to ok 0,20-0,40%, ale są też minimalne kwoty prowizji (np. 5 zł(. W tym przypadku, kupując i sprzedając 3 akcje KGHM-u zapłacisz 10 zł prowizji, czyli nieco poniżej 5%. Dlatego musiałbyś zarobić na kursie co najmniej 6%, a to da Ci
  • Odpowiedz
@Bankierpl: No i trwało lata, na dodatek na niespotykaną dotąd w historii skalę. Patrz tzw. wojny walutowe. Dodajmy do tego to co się odwala z zadłużeniem państw rozwiniętych również na niespotykaną dotąd skalę, skupowaniem własnych długów za wydrukowane z powietrza pieniądze, absurdalnie niskie, czy wręcz ujemne stopy, przelewarowanie banków - a jakże - również na niespotykaną dotąd skalę i generalnie cały ten bullshit zwany rynkami finansowymi, oderwany kompletnie od jakichkolwiek
  • Odpowiedz
No to się porobiło...


WIG -5,56%

WIG20 -5,58%

KGHM 69,40 zł -17,18%


@Bankierpl: jak żyć Panie. A taki fajny tydzień miał być. Co ja dzieciom mam powiedzieć teraz?
  • Odpowiedz
@Bankierpl: ja p------e k---a jak kghm był poniżej 120 to już miałem brać bo "chiny muszą się odbić, to pewnie nie potrwa długo"
a potem bym uśredniał xDDD ale kiedyś to się musi skończyć przecież, żółtki muszą się odbić
also uczcie się jelenie grać na giełdzie bo jak wszyscy gracze będą zawodowcami to kogo się wydoi, kto będzie te spadające noże łapał

ps drugi taki genialny pomysł na inwestycje miałem
  • Odpowiedz