Wpis z mikrobloga

@Baczy: no tak, bo najlepsze fotografie to jest spontanicznosc, ale faza, wyciągam aparat i cyk, zdjęcie jest, a nie jakieś tam ustawianie, przesłony osłony, hehe lustrzaneczki kupuja a to przecież ajfonem można zrobić super zdjęcie po co targać takie klamoty wielkie.

Dajcie spokój, każdy chce mieć ciekawe zdjęcia w albumie, a nie masówkę, jakby tylko w fabryce inne mordy doklejali do postaci jak to koleżanka @UndaMarina: pokazała.
@wrn_: przejeżdżam codziennie wracając z pracy obok centrum gdzie jest ten salon - banner jest jaskrawozielony z pomarańczowo-czerwonym napisem Foto Knyt ( ) zawsze zachodziłam w głowę jak salon fotograficzny mógł sobie #!$%@?ć banner w takiej kolorystyce, że aż oczy bolą i ledwo można go rozczytać ()
@Baczy: Troche skisłem z Twojego narzekania na PS'a xD Gdyby nie ten fotoshop to mógłbyś zapomnieć o pięknych zdjęciach z National Geographic, World Press Foto, Sony Photography Awards i innych 'awards'. Post produkcja to nieodzowna część fotografii, a swoje zdjęcia obrabiają wszyscy, nawet Ci najlepsi - czy tego chcesz czy nie. Nie chcę Cię martwić, ale nawet cyfrowe zdjęcie jest już wstępnie obrobione przez algorytmy aparatu... bo surowe wygląda zwyczajnie brzydko.