Wpis z mikrobloga

41 Elephant - zwana w Polsce "Biały Słoń" - najmocniejsza tabaka na świecie (produkowana masowo a nie w domu) pochodząca z Indii. Jedna szczypta wali w łeb lepiej niż setka dobrej wódki. Napisane że biała tabaka ale ma raczej kolor piasku i mało w niej tytoniu, składa się głównie z samych ziół. Kupiłem za wschodnią granicą za 280 rubli, czyli jakieś 30 zeta. Nie wiem czy można ją dostać u nas. W puszce jest 35 gram, co przy moim spożyciu wystarczy na rok. To małe gówno jest naprawdę mocne.

#tabaka #snuff #snuffers #polecam #polecampiotrfronczewski #indie #rosja
KapitanKompot - 41 Elephant - zwana w Polsce "Biały Słoń" - najmocniejsza tabaka na ś...

źródło: comment_FCRvDxRi0Fa6jOPtyLIeFA1xyjJiCKDd.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Mow_do_mnie_mistrz: Heh, jak ją pierwszy raz otworzyłem to pod wieczkiem miała taką plastikową płytkę. Myślałem że to dodatkowe zabezpieczenie i wykroiłem je nożem bo nie chciało zejść. Jak ją otworzyłem znowu to cały proszek na mnie buchnął i się zakrztusiłem prawie.
  • Odpowiedz
  • 1
@muuzyk: Za pierwszym razem czujesz jak krew we łbie chce ci wejść do dupy jelitem, ale potem raczej jesteś bardziej żywy, szczególnie kiedy szukasz chusteczki w plecaku xD. Pijany nie jesteś, myślę że tak jak po wódce każdy będzie reagował inaczej.
  • Odpowiedz