Wpis z mikrobloga

Współlokator chce mnie zeswatać ze swoją koleżanką z pracy (sprawa opisywana praktycznie we wszystkich wcześniejszych wpisach). Wczoraj odbyła się kolejna impreza, na którą została zaproszona.

Była to standardowa posiadówka przy piwie, chipsach i muzyce. Głównym naszym zajęciem były rozmowy na różne tematy.

Kolega mówiąc o czymś powiedział na marginesie, że podobno nie da się żyć bez seksu. Dziewczyna, z którą chcą mnie zeswatać, powiedziała, że ona jest dowodem na to, że da się. Po chwili śmiejąc się dodała, że jednak jest to trudne.

Była też rozmowa o seksie pod wpływem substancji psychoaktywnych. Niektórzy opowiadali się za seksem zupełnie na trzeźwo. Inni twierdzili, że fajnie jest po odrobinie alkoholu. Dziewczyna, z którą chcą mnie zeswatać, powiedziała, że po alkoholu nie lubi, ale lubi po marihuanie. Ja się nie wypowiadałem, ale na w końcu zapytali mnie, co sądzę na ten temat. Powiedziałem, że nic nie sądzę, bo ani z jednym (seks), ani z drugim (narkotyki) nie miałem do czynienia.

#tfwnogf #przegryw
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odnosnie Twojego zdarzenia to moim zdaniem dobrze, ze powiedziales prawde, masz to teraz z glowy, a jak laska ma cos w glowie to takie bzdety ja nie zniecheca, powodzenia.


Porady wykopowych ekspertów @insulin)
1. Bądź prawdziwy
2. Bądź sobą
3. Zawsze mów
  • Odpowiedz
@incel2000: Dzięki stary. Dopisze sobie "ryzyko oskarżenia o gwałt" do mojej listy cock blockerów obok ryzyka ciąży, choroby wenerycznej, ryzyka zaangażowania partnerki. Jak tak dalej pójdzie to pozostanie mi napadać w kominiarce i penetrować w gumie dziewice z zaskoczenia bo tak najbardziej anonimowo i bezpiecznie.
  • Odpowiedz
sex na psychodelikach to inne doświadczenie zmysłowe, hmmm jakbyś robił to na wszystkich płaszczyznach na raz. Polecam


@Tilluviel: Bzdura. Seks na psychodelikach to jak pierdzenie w operze. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@30LP: Bardzo ładnie ich załatwiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą w mojej opinii rozmawianie na tematy intymne w szerszym gronie świadczy najczęściej o zwykłym braku dojrzałości. Tym bardziej, jeśli dochodzą do tego elementy perwersyjne. Co do #przegryw Jeśli ktoś tego bardzo pragnie, nie może przestać o tym myśleć i czyni wszystko, by to uczynić, ale nigdy mu to nie wychodzi, to jest ewidentnym
  • Odpowiedz
@30LP: a jakbyś tak dał jej szanse? I tak jesteś sam. Nic nie tracisz. Byś zobaczył co by z tego wyszło. Przecież to nie jest ślub. Spotkaj się z nią z raz sam na sam, zaproś ją na jakieś lody, nawet na godzinkę. Obczaj jak się wam gadka klei nie wśród znajomych. Ciekawe jakie są jej myśli na temat Ciebie. Podpytaj znajomych. I wszystko na luzie bo jak będzie spina
  • Odpowiedz