Wpis z mikrobloga

@FrauWolf: Raczej chodziło o rodzaj cywilizacji, gdyż rasa nie ma nic do rzeczy. "Afropolak" wychowany przez Polaków i nie odczuwający żadnych więzi z kulturą afrykańską będzie się zachowywał tak samo jak każdy inny.
A rasizmu wśród ludzi białych nie ma już od 40 lat, czarni mogą na ciebie mówić białas a gdy ty czarnego nazwiesz "czarnuchem" to jesteś rasistą. Karta rasowa jest często nadużywana wśród narodów multikulturowych oczywiście na niekorzyść białych.
@crystaldragon: Właśnie z grafiki wynika, że chodzi o rase, nie o cywilizacje. Wygląda na zrobioną przez narodowego socjaliste, oni zazwyczaj o rasach nie mają najmniejszego pojęcia i często wylatują, z tego typu kwiatkami.
Owszem, są kraje np. Szwecja, które zdecydowanie przesadzają, ze stawianiem czarnych i muzułmanów na piedestale(chcialabym znaleźć jakieś lepsze określenie), ale cywilizacja europejska nie wymiera.
@Dakkar: Brudni, nie brudni, za przynależność rasową odpowiada głównie budowa czaszki :) (dlatego
@FrauWolf: Zobacz współczynnik dzietności wśród imigrantów a rdzennych mieszkańców Europy. Umiera więcej europejczyków niż się rodzi a wśród imigrantów jest odwrotnie. Wystarczy ruszyć trochę wyobraźnią aby zauważyć co się stanie za 20-30 lat jak proporcję ludności się pozmieniają. Spójrz na dane to są fakty !
Byłem w Angli i mam tam rodzinę która z tutejszymi imigrantami z afryki się przyjaźni i widać gołym okiem że mają średnio 3-4 dzieci i w
@FrauWolf: ale gupek... od lat wiadomo, że arabowie i hindusi to ciapaci! Polacy to wiedzą od wieków, ale znajdzie się zawsze mądra głowa... zaraz pewnie wyskoczysz z artykułami po angielsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crystaldragon: Spokojnie :) Jeszcze pare lat i granice staną sie tak szczelne, że nic sie przez nie, nie przeciśnie. Ludzi na zachodzie już szlag trafia, więc za pare lat mozemy sie spodziewać skrajnej prawicy u władzy. Zasiłki, jak wspomniałeś już są obcinane,ci, którzy je biorą będą sie buntować, część z nich zginie w starciach z armią i policją, część ucieknie, a reszta zacznie pracować. Kiedy robi sie gorąco, to ludzie zaczynają
@FrauWolf W tej chwili to są hipotezy i domysły. Na razie obserwujemy zjawisko uciekania Francuzów z kraju silnie zasiedlonego imigrantami, być może to samo nastąpi w trakcie bardzo silnych starć między obiema grupami. Na dodatek rządy panicznie się boją muzułmanów cały czas dają sobie włazić na głowę gdyż wiedzą do czego są oni zdolni.
Dojście do władzy skrajnej prawicy jest bardzo prawdopodobne, ja myślę że największą ironią XXI wieku będzie nieudana próba