Wpis z mikrobloga

@korynt: no ale to normalna sprawa, że wiedźmina nie otagowałeś #rpg, nikt tego od ciebie nie wymaga. Każda gra ma swój oddzielny tag i gdybyś śmieszny wpis o Wiedźminie tagował #rpg czy #gry to by było bez sensu i pewnie też zaraz ktoś by się o to pluł.

Po prostu - każda gra/gatunek ma swój tag, gatunki/zespoły muzyczne mają swoje tagi i ligi/drużynu
  • Odpowiedz
@Lerhond: Dobra, j---ć to, nie będę się z tobą kłócił bo mirko to i tak jeden wielki śmietnik, a przez to, ze nie ma tu subów jak na reddicie ciężko się czasem w tym syfie połapać.
I czarnolisto jest po to, żebym własnie mógł czytać mirko bez gówna, którego czytać nie chce. A obserwowanie tagów jest zabugowane i mnie nie zadowala.
  • Odpowiedz
@korynt:

nie będę się z tobą kłócił bo mirko to i tak jeden wielki śmietnik, a przez to, ze nie ma tu subów jak na reddicie ciężko się czasem w tym syfie połapać.

No właśnie o to mi mniej więcej chodzi. :D

I czarnolisto jest po to, żebym własnie mógł czytać mirko bez gówna, którego czytać
  • Odpowiedz
@Lerhond: Jak obserwujesz jeden tag albo jakaś osobę, to obojętne jaki tag czarnolistujesz, a zostanie on użyty z tym tagiem albo przez tę osobę, to i tak ci ten wpis wyświetli. Co mnie strasznie boli, bo mimo obserwowania niektórych tagów, pewnych treści nie chciałbym oglądać.
  • Odpowiedz