Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jak widzę odpowiedzi na tekst "mirki będę tatą!" pokroju "współczuję" czy "wychowaj jak swoje" to mam straszną ochotę #!$%@?ć takim kretynom.

Przez obecne gówniane diety ciężko zajść w ciążę, to raz. Dwa, implikowanie że żona / wybranka się puszcza, nawet w żartach, jest #!$%@? ohydne. #!$%@? mózgowe jak nic. Mirki, leczcie się, nie można całe życie ze wszystkiego śmieszkować, nawet czarny humor ma granice.

#niepopularnaopinia #oswiadczeniezdupy
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mglisty: Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony, czego może się spodziewać osoba publikująca takie oświadczenia w portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Jeżeli ktoś nie chce być "ześmieszkowanym" to lepiej niech daruje sobie pisanie o poważniejszych sprawach na mirko i podzieli się tym z wąskim gronem znajomych.
  • Odpowiedz
@Mglisty: A mnie #!$%@?ą ci wszyscy świeżo upieczeni rodzice którzy wrzucają tu swoje gówniaki, albo piszą że zara gówniak zostanie wysrany. Ty oczywiście też musiałes tym pochwalić xD Nie po to wchodzę na vikop żeby oglądać tu drugiego fejsa albo czytać ludzi z popieluszkowym zapaleniem opon mózgowych, którym wydaje się, że jak mają dziecko to nagle weszli na wyższy poziom rozumowania.

Wiem, że dziecko to wielkie szczęście, sam obserwuję to
  • Odpowiedz
Ciężko raczej porównywać dodawanie #rakcontent z bezpośrednimi obelgami, c'nie?


@Mglisty: albo inaczej - ciężko porównać drwienie ze śmiertelnej choroby (a inaczej nie można nazwać implikowania, że śmieszne obrazki sprawiają, że dostajesz nowotworu) z napisaniem "współczuję, że zostaniesz", które nie jest obelgą.

więc idąc za Twoim tokiem tokiem rozumowania, Tobie też powinno się #!$%@?ć, i to dwa razy - raz za drwiny z nowotworów i raz za bycie hipokrytą.
  • Odpowiedz
@Mglisty: Żona zajść z tobą nie mogła a teraz magicznie nagle dziecko. Lepiej sprawdź czy twoje. Może ty strzelałeś ślepakami a jakiś kolega już nie...
  • Odpowiedz
@Mglisty: nie jest tak troche, że niezależnie co się tutaj napisze powinno się liczyć z falą hejtu, ironii i czarnego humoru? Z tego co widziałem tamten Mirek nie miał z tym problemu, być może jest bardziej świadomy takich rzeczy od Ciebie? Jest jeszcze jeden czynnik, ma coś czego Ty nie masz - dystans do siebie, a przede wszystkim do internetu :)
  • Odpowiedz