Wpis z mikrobloga

Jak ktoś mi mówi za małą cenę mam wrażenie że coś s-------i :/ Też tak macie? #bekaztransa Niby więcej mogę zarobić,ale coś tu nie pasuje :D
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konkol: To pół biedy, ja to rozkminiam jak mi ktoś na transie poda "normalną" cenę i się zastanawiam kiedy mi napisze że pomyłka/kolega sprzedał/albo przyjdzie zlec na jakieś ADRy :)
  • Odpowiedz
@KunioKun: kiedyś wzięłam takie zlecenie z transa które było za naprawdę dobrą stawkę, dostaje się tyle bezpośrednio od klienta, pół nocy nie spałam a przed załadunkiem miałam palpitacje serca ze coś będzie nie tak. Okazało się że ok, płatność w terminie :D
  • Odpowiedz
@Konkol:Własnie o to chodzi człowiek siedzi i czuje się nie swojo, patologia ... tak samo mam w środe / czwartek jak auta obsadzone do wtorku to siędze i czekam które sie s-------i :(
  • Odpowiedz
@KunioKun: Znaczy moim zdaniem rynek zepsuł trans.eu jakies 2-3 lata temu , gdzie giełda jest raz ze tania , dwa ze w zasadzie nie trzeba miec nic zeby na niej dzialac , bo nawet braki licencji mozna spokojnie obejsc takze to jest tego wina , zero weryfikacji itd
  • Odpowiedz
@xspeditor: Na transie możesz handlować swoim towarem
Rejestrujesz sie na giełdzie , w pkd wystarczy ze masz wpisany handel czymkolwiek przyjmijmy samochodami
Mowisz ze wozisz swoje auta z punktu A do B po , transowi przedstawiasz 3 faktury na sprzedaz tych aut, ktore wystawiasz wysylasz do transa a dzien pozniej anulujesz i wszystko
Trans przestaje sie czepiac a ty handlujesz ladunkami dalej
  • Odpowiedz
@Konkol: Miałem 24t w----y z GB do PL. Wszyscy krzyczeli 1650 nie mniej. Nagle wpada przewoźnik i rzuca 1300.



  • Odpowiedz