Wpis z mikrobloga

@Pawciosl: crysis to klasyk pod względem postępu w dziedzinie grafiki komputerowej. Poza tym fabułę miał nie najgorszą. Za to np crysis 3 ma fajną grafikę ale fabułę tak gównianą jak Twój awatar i nie da się w to dłużej grać bo się nudzi.
  • Odpowiedz
@Pawciosl: jedno i drugie jest na równi, zarówno fabuła jak i grafika potrafią pozbawić tego czegoś, co sprawia, że gramy. Weźmy na przykład takiego wiedzmina, którego klimat i przyjemność z gry budowane są wspólnie przez mechanikę, oprawę audiowizualną i fabułę. Wszystkie te trzy aspekty w grach są na równi i nie ma co się czarowac, że tylko fabuła, bo gra to nie książka, ale też gry typu crysis uciekają w
  • Odpowiedz
@Piterovy: wymien pare tytulow, ktore maja c-----a fabule/mechanike a mimo to grasz w nie dla grafiki.. Ja z drugiej strony wymienie ci dziesiatki gier z c-----a grafika ale szalenie zajebista mechanika/fabula...
  • Odpowiedz
@mOOd: tych tytułów było tak wiele, że nie będę w stanie ich chyba wymienić. Problem z nimi polega na tym, że niewiele z nich ukończyłem, a do żadnego nie wracam właściwie. Były przeważnie pożyczone albo niekupione po prostu, w celu sprawdzenia kompa na nim się znajdowały i koniec ;d

Edit. Od każdego gatunku gry też czego innego się wymaga, weźmy taką EU4. Trudno od niej oczekiwać fabuły, bo sami ją
  • Odpowiedz
w celu sprawdzenia kompa na nim się znajdowały i koniec ;d


@Piterovy: O to mi chyba chodziło. Fabuła bez grafiki istnieje i ma się dobrze. Grafika bez fabuły może istnieć przez 5min, potem wyparowywuje z prędkością światła.
  • Odpowiedz