Wpis z mikrobloga

Ktoś z #bialystok może polecić DOBREGO mechanika, który nie poleci w wuja i zna się na rzeczy? Renault Kangoo 2003 1.5dci here.

Ojciec już wpompował w niego tyle kasy, że bije głową w mur a nie ma możliwości kupienia czegokolwiek innego. W tym roku już z 5000 w tego parcha wsadził, dzisiaj znowu nie odpalił. Rozruch kręci, akumulator sprawny............... Wtryskiwacze juz w tym roku 2 razy robione. Ostatnio problemem były jakieś dziwne 'głuche' dzwięki przy wkręcaniu na obroty, a brak mocy i ciągu na obrotach od 2300-2500 w górę. Wcześniej rozrząd #!$%@?ął. Ojciec jest już bezsilny i mówi że to ostatnia kasa jaką w to gówno wkłada a za tydzień to samo....

#renault #motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody
  • 12
@kumitsu: Jest taki za cmentarzem na konstytucji 3 maja.
Nie wiem czy jest super ale jak kiedyś prowadziłem samochód z niesprawną przepustnicą to sam stwierdził, że lepiej wyczyścić bo wyjdzie taniej i lepiej niż kupić nową jak sugerowali poprzedni mechanicy. Wziął mniej niż wziąłby za wymianę na nową część, dodatkowo wymieniał jakieś drobne części to zużyte oddał na potwierdzenie. Minęły 3-4 lata i problemów nie ma. Ma mały warsztacik za cmentarzem
@katinka: @pogop: pompa nie ma nic do tego, paliwo pompuje dobrze. nic w ukladzie nie jest zapowietrzone.

Dzisiaj rozciągneliśmy go i zaprowadziłem na Marczukowską. Goście ostatnio (przedwczoraj) czyścili EGR, wymieniali zaworek w układzie paliwowym (podbijał ciśnienie mocno). A wczoraj już ledwie odpalał - kręci-kręci aż zakręci po paru sekundach. Dzisiaj rano już nie rozkręcił (ojciec myślał że posadził akumulator a to jednak nie to). Na rozpych udało się nam go