Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka: po wczorajszej akcji z banami oczywiście każdy zbanowany, który się z nami skontaktował twierdził, że jest niewinny, nic złego nie zrobił, nie manipulował a cały ten ban jest niesłuszny.

Każdy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Prawica razem ale nie tym razem? ( )

#swiadekkoronny #banhammer #heheszki #tangodown
Moderacja - Taka ciekawostka: po wczorajszej akcji z banami oczywiście każdy zbanowan...

źródło: comment_VbqDJntvr0kg6U0cWTMahCsrAMI9o8Ky.jpg

Pobierz
  • 366
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki cudny bul dópy ()
Moderacja jakby chciała to by mogła wszystkich pobanować, bo oni odpowiadają tylko przed obliczem Mihaua. A Wykopki czują się jakby ten serwis to była ich własność. Tworzymy tutaj społeczność, ale trzeba pamiętać, że nie jesteśmy u siebie i gospodarz może wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dawno nie widziałem tylu płaczących gimbusów w jednym miejscu ʕ
  • Odpowiedz
@Moderacja: A nie można by tak po prostu zablokować całkiem polityki i religii na Wypoku? Przecież to już któraś z kolei akcja ze strony #4konserwy. Dostaną bany czy permy to założą nowe konta, nowe grupy na Facebooku czy Slacku i wszystko wróci do "normy". Do tego konserwy specjalnie nie tagują wpisów aby pomijać czarnelisty a Wy zamiast ich banować za to, to po prostu dodajecie te tagi
  • Odpowiedz
A to nawet moderacja już lewakuje? Rzeczywiście próbujecie tutaj robić drugi reddit.

To nic nowego od dawna było wiadomo że wykop opanowało lewactwo.


@Asterling: @Redrum781: No tak, bo jak tak można banować s----------i które niszczą wykop. Mam nadzieję że kiedyś moderacja zrobi porządek z polityką na wykopie. Mam na myśli perma dla każdego z pod tagów #4konserwy #neuropa #polityka i innych takich
  • Odpowiedz
@krzywy_banan: Nie mam nic przeciwko banom za łamanie regulaminu, ale takie docinki jak "Prawica razem ale nie tym razem? ( ) " itp. nie przystoją moderacji, która powinna raczej być jak najbardziej bezstronna. Napisałem, że robi się drugi reddit, bo tam też lewackie subreditty łamiące regulamin zostawiają, a banują te konserwatywne, które nawet nie łamały regulaminu.
  • Odpowiedz
@Redrum781: Ja gardzę całą tą bandą debili. Podział na "lewaków" i "prawaków" to jakiś żart. To jest jedna banda. I cała ta banda powinna wylecieć w p---u z wykopu.

A nie można by tak po prostu zablokować całkiem polityki i religii na Wypoku? Przecież to już któraś z kolei akcja ze strony #4konserwy. Dostaną bany czy permy to założą nowe konta, nowe grupy na Facebooku czy Slacku
  • Odpowiedz