Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka: po wczorajszej akcji z banami oczywiście każdy zbanowany, który się z nami skontaktował twierdził, że jest niewinny, nic złego nie zrobił, nie manipulował a cały ten ban jest niesłuszny.

Każdy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Prawica razem ale nie tym razem? ( )

#swiadekkoronny #banhammer #heheszki #tangodown
Moderacja - Taka ciekawostka: po wczorajszej akcji z banami oczywiście każdy zbanowan...

źródło: comment_VbqDJntvr0kg6U0cWTMahCsrAMI9o8Ky.jpg

Pobierz
  • 366
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moderacja: Taka prawica, że spamowali (lewicowowymi) serwisami szkalującymi często prawicę #fucklogic

//o boty nie jestem zazdrosny, sam chciałem zrobić, ale za ten spam tabloitami powinni mieć dłuższego bana
  • Odpowiedz
@Moderacja: Skoro już się ludzie czepiają moderacji, to i ja zadam pytanie: Pierwsze moje ostrzeżenie jest dla mnie w pełni zrozumiałe, rzeczywiście mogłem trochę przesadzić. Drugiego i mam nadzieję, ostatniego, za cholerę nie rozumiem.
  • Odpowiedz
Skoro już się ludzie czepiają moderacji, to i ja zadam pytanie: Pierwsze moje ostrzeżenie jest dla mnie w pełni zrozumiałe, rzeczywiście mogłem trochę przesadzić. Drugiego i mam nadzieję, ostatniego, za cholerę nie rozumiem.


@Slonx: gdzie jest pytanie stary
  • Odpowiedz
@Moderacja: Ale prezentujesz biedę umysłową, jakiś heheszki czy nie wiadomo co opowiadające się za którąś ze stron konfliktu. Zamiast zbanować i wyjaśnić to podsycacie konflikt. Nie wiedziałem że w moderacji są dzieci.
  • Odpowiedz
Na początku atencja i heheszki, a jak się rozkręciła niechnicana gównoburza to "wasza wina my jesteśmy ok wy nic nie rozumiecie"


@xan_physic: jaka niechciana gównoburza? Ja widzę bóldupiących prawaków i resztę która ma z was bekę
  • Odpowiedz
@Redrum781: > Napisałem, że robi się drugi reddit, bo tam też lewackie subreditty łamiące regulamin zostawiają, a banują te konserwatywne, które nawet nie łamały regulaminu.

Po pierwsze: dowód na to że neuropa nawołuje do masowego zakopywania znalezisk masz? Also 2: nieważne czy lewica czy prawica, dowód na wrongdoing prawaków jest, dostali za to karę, to się liczy.
  • Odpowiedz
Prawica razem ale nie tym razem? ( )


@Moderacja: Tym sposobem zdecydowanie nie przyczyniacie się do poprawy atmosfery na waszym portalu. Złamali regulamin, to ban się należy, ale takie wyśmiewanie jakiejś opcji światopoglądowej czy politycznej to jednak bardzo nieprofesjonalne. Wypowiadacie się tutaj w imieniu całej firmy i całego portalu. Napisalibyście coś w stylu "Geje razem, ale nie tym razem"?
  • Odpowiedz