Wpis z mikrobloga

the Al Jazeera Arabic media network web site, recently conducted an online poll asking the question, “Do you support the organizing victories of the Islamic State in Iraq and Syria?” Thirty-eight thousand people across the Arab world responded to the poll and a shocking 81 percent of those polled came back with an answer of “Yes.”

A similar poll was released by Al Jazeera following the tragic events of 9/11, and 50 percent of respondents voiced support for Osama bin Laden. Words like “terrorism” and “insurgency” are rarely mentioned on the network and are often replaced with “resistance” or “struggle.”

In Jordan, 72 percent of the population supports Hamas, which, as most people know, is a ruthless terrorist organization responsible for the death of thousands of innocent people. In Egypt, that number is 48 percent.

In Egypt, Malaysia, and Lebanon at least 15 percent of the population believes that suicide bombings are sometimes justified.

In Turkey, 86 percent of the population has a negative view of Israel, which is 1 percent higher than the number of people who have a negative view of the Islamic State.

Eight percent of Pakistan’s 180 million people have a favorable view of the Taliban.


#

ojoj. Chyba jednak nie tylko 0.00001% muzułmanów popiera terroryzm i przemoc. Czyżby eksperci z gruny na n znowu się mylili?( ͡° ʖ̯ ͡°)

#islam #4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika

#bojowkaislamska ---> razem odkłamujemy obraz islamu tworzony przez lewicowe media. Jeśli popierasz projekt, przyłącz się i obserwuj tag.
Pobierz
źródło: comment_l0fLvWrLhCfoXXhCezPyc5T8VJAAQpfn.jpg
  • 13
@AndrzejBreivik: Al Jazeera to największa międzynarodowa arabska telewizja. Nie oglądają jej fanatycy, ale i miliony "normalnych" muzułmanów. Oczywiście sam sondaż nie jest miarodajny dla całej islamskiej społeczności, ale bardzo dobrze pokazuje, że wielu muzułmanów ma pozytywne odczucia wobec tego co się dzieje na Bliskim Wschodzie.
np mozna powiedzieć że tylko fanatycy dostrzegają zależność Islam = terroryzm o czym mowa była m.in.


@nieumiemtanczyc:

Z ciekawości sprawdzałem kiedyś tego typu statystyki, gdzie definicja terroryzmu jest na tyle szeroka, że i my w Polsce każdego roku mamy kilkanaście "ataków terrorystycznych". A więc bzdura. Btw super źródło :).

I czy to jest jedyny problem z muzułmanami? Ciągnięcie zasiłków, masowa przestępczość (70% francuskich więźniów to muzułmanie), epidemia gwałtów, gwałtów zbiorowych i
@ja_tu_tylko_na_chwile: Twoje opowieści brzmią tak katastroficzne, szkoda tylko że z rzeczywistością mają niewiele wspólnego. Suponujesz iż przestępstwa popełniane przez część imigrantów są skorelowane z wyznawaną religią, a nie z ich sytuacją bytową - lecz nie zauważasz że wspomniane przez Ciebie przestępstwa w religii muzułmańskiej są uważane za grzechy śmiertelne i w krajach arabskich karane o wiele ostrzej niż w Europie.
Twoje opowieści brzmią tak katastroficzne, szkoda tylko że z rzeczywistością mają niewiele wspólneg


@Lukpaj: Szkoda tylko, że to ja mam statystyki potwierdzające to wszystko. Przeciwnicy faktów, przedkładający lewicowe ideologie nad rzetelną wiedzę (zazwyczaj prywatnie gimnazjaliści i licealiści) mają w większości jedynie prymitywne truizmy w stylu "przecież nie każdy muzułmanin jest taki!".

Suponujesz iż przestępstwa popełniane przez część imigrantów są skorelowane z wyznawaną religią,


@Lukpaj: Oczywistość. Z religią i płynącą z
@ja_tu_tylko_na_chwile:

Szkoda tylko, że to ja mam statystyki potwierdzające to wszystko. Przeciwnicy faktów, przedkładający lewicowe ideologie nad rzetelną widzę (zazwyczaj prywatnie gimnazjaliści i licealiści) mają w większości jedynie prymitywne truizmy w stylu "przecież nie każdy muzułmanin jest taki!".

O kurczę, zostałem nazwany lewakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, ale trochę chybiłeś jak chodzi o moje poglądy polityczne. Twierdzisz że posiadasz wiedzę i nie sadzisz prymitywnych truizmów, ale
Niestety, ale trochę chybiłeś jak chodzi o moje poglądy polityczne


@Lukpaj: Pisałem ogólnie. To lewica ma przede wszystkim tendencję do zakłamywania rzeczywistości i zacierania faktów swoją ideologią. Chociaż oczywiście nie tylko ona.

Twierdzisz że posiadasz wiedzę i nie sadzisz prymitywnych truizmów, ale jest dokładnie na odwrót.


@Lukpaj: Przekonałeś mnie taką siłą argumentacji. Teraz jeszcze musisz przekonać wszystkich demografów, socjologów, statystyków i rządowe centra zajmujące się zbieraniem tego typu danych. I