Wpis z mikrobloga

słucham sobie ostatnio podcastów na itunes i wpadł mi w łapy krokietcast z tym całym #wonziu i jak widziałem ze Mirki się nim tak jarają to stwierdziłem że sprawdzę. Ogólnie ani to śmieszne ani merytoryczne a sposób w jaki wypowiada nazwy gier/firm to żenada totalna. Nie ma tam czytania nazw po angielsku. Jest za to Tomp Rider, Mikrosoft, Aktiwizjon itd. No trochę to słabe w dzisiejszych czasach.

Tak samo jak wczoraj zobaczyłem czym się jarają wykopki bo spam straszny i co? słabizna i wymuszone dowcipy. Chyba jestem za stary na tych współczesnych idoli młodzieżowych.

#podcast #stream #wonziu #jestemjuzstary #firstworldproblems
  • 7
@Bunkier: Cóż za wnikliwa recenzja! Jestem zachwycony, dzięki, że podzieliłeś się swoją opinią! Czuć w niej ogromne doświadczenie życiowe, mądrość i znajomość tematu. Bardzo imponuje mi troska o wymowę obcojęzycznych nazw i tytułów.
Pozdrawiam i liczę na wiele więcej błyskotliwych i tak nam wszystkim potrzebnych przemyśleń :]
Może jakiś tag załóż? ;>
@Bunkier: Wonziu był dobry 4 lata temu, no, 3 lata temu jeszcze był dobry, jeszcze tworzył całkiem dopracowane filmiki na YT, a stream traktował po macoszemu. Pamiętam jaka była radocha gdy w #sc2 powstał pokój "Suchy Kanał", były organizowane gry z "ojcem prowadzącym", albo zastępy fanów obserwowały jego cheeserskie zmagania w rakingowych 1vs1. Teraz cenić go można jedynie za jego naturalność, otwartość na kontakt z fanami (18+ bo jak sam mówi
Nie ma tam czytania nazw po angielsku. Jest za to Tomp Rider, Mikrosoft, Aktiwizjon itd. No trochę to słabe w dzisiejszych czasach.


@Bunkier: O tak! #!$%@? z tym, że Makuła dba, aby to co mówił było zbliżone do poprawnej polszczyzny, co u reszty gierkozjebów się nie zdarza. #!$%@?, że nie wciska wszędzie angielskich odpowiedników polskich słów, bo content to niby to samo co zawartość, ale na zachodzie zawartość jest bardziej wartościowa